Малін Акерман


Malin Akerman
Дата народження:
12 травня 1978

Рейтинг персони

6.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Канадська актриса і модель.

Малин Акерман народилася в Стокгольмі. Її мати Пія була моделлю, батько Магнус - страховим брокером. Коли Малин було два роки, сім'я переїхала в Торонто, Канада. Після розлучення батьків батько Малин повернувся до Швеції, а мати з дочкою залишилися в Канаді. Після закінчення школи Малин вчилася в Йоркському університеті. У віці 17 років пройшла відбір в модельне агентство Ford Models і кілька років працювала моделлю. Потім, переїхавши до Каліфорнії, почала кар'єру актриси.

Акерман на початку кар'єри з'явилася в декількох канадських телешоу, перш ніж в 2005 році отримати свою роль-прорив з ситкомі каналу HBO «Повернення» з Лізою Кудроу. Серіал мав успіх у критиків, але в кінцевому рахунку був закритий після одного сезону, а Акерман після отримала основні ролі в кінофільмах «Дівчина моїх кошмарів» (2007) і «27 весіль» (2008).

Акерман з'явилася в декількох успішних кінофільмах, де, в основному, виконувала комедійні ролі другого плану [2]. Вона зіграла основну жіночу роль у фільмі 2009 року «Хранителі», негативно прийнятому критиками, а після повернулася до ролей другого плану в комедіях «Пропозиція», «Тільки для закоханих» і «Рок на віки». Також Акерман співала в групі The Petalstones, з якої виступала в Лос-Анджелесі, в таких клубах як Viper Room, Whisky і Roxy. Цей досвід їй дуже знадобився під час зйомок фільму «Рок на віки».

На телебаченні, Акерман починаючи з 2010 року знімається в комедійному серіалі Adult Swim «Децкая лікарня». На початку 2012 року вона знялася в невдалому пілота ABC з Портією де Россі. Хоча шоу не побачило світ, Акерман настільки сподобалася каналу ABC, що пізніше в тому ж році, вони запросили її на головну роль в ситком «Третя дружина». Пілотний епізод знімався на початку 2013 року, а прем'єра шоу відбулася у вересні 2013 року. Серіал з моменту старту отримував похвалу від критиків, але не мав успіху в рейтингах. 8 травня 2014 року канал закрив серіал після одного сезону.Постери
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар