Маріна Алєксандрова


Марина Александрова
Дата народження:
29 серпня 1982

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російська акторка.

Марина Андріївна Пупеніна (більш відома як Марина Александрова) народилася 29 серпня 1982 року в місті Кушкунмайша, Бач-Кишкун, Угорщина, у родині військового Андрія Віталійовича та викладачки РГПУ ім. Герцена Ірини Анатоліївни Пупеніних. Сім'я часто переїжджала (Байкал, Тула, Ленінград). Якраз в останньому місті акторка й росла, там відвідувала Середню школу № 308 із математичним ухилом і займалася арфою в музикалці. Із 14 років Марина відвідувала театральну студію "Вообрази", а вищу освіту отримувала в Театральному училищі ім. Щукіна, яке закінчила в 2003 році. Після цього Александрова була тривалий час зайнята в театрі "Современник".

Дебют акторки в кінематографі відбувся в 2001 році з фільму Андрія Разенкова "Північне сяйво". Уже через рік їй дісталася роль у хорошій картині Олександра Адабашьяна "Азазель".

Період із 2008 по 2012 роки в фільмографії Марини запам'ятався багатьма цікавими проектами, серед яких варто відзначити "Стрітрейсери" (2008), "Висоцький. Спасибі, що живий", "All inclusive, або Все включено" (обидва 2011), а також серіал "Мосгаз".

За 2014 рік Александрова взяла участь у стрічці "Нереальна любов" і в серіалах "Катерина" та "Кат".

У 2016 році акторка отримала звання "Заслужений артист Російської Федерації".

Марина Александрова перебувала в цивільному шлюбі з актором Олександром Домагаровим, була одружена з актором Іваном Стебуновим, а зараз знову перебуває в цивільному шлюбі з режисером Андрієм Болтенко, від якого має сина Андрія та доньку Катерину.
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар
Александр.
Александр. 02 липня 2013 18:52
0
Фотка зачастую врет. Потому смотрите на женщин воочию а не по фоткам. Макияж великая сила! Хотя....Вдуг хоть на этот раз я ошибся. Кажется нет.
Вот  Вам  и вопрос  ИДИОТСКИЙ,
  Ну как же звали Карла? Во ВОПРОС!  Балдею!  Когда? До 3 лет? До 7 ? До 16 ? Или после 40?  Мама или папа ?
Ну точно не Моней! Хотя - кто знает. Может Люси ? .................Извините  но по сути ничего  кроме  какой ио фртки ......
.
Сашок-старичок
Сашок-старичок 12 вересня 2010 12:34
0
Люблю ёё
.