Тім Аллен


Tim Allen
Дата народження:
13 червня 1953

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор, продюсер, сценарист і режисер. 

Народився в Денвері, Колорадо, США. 

Коли Тіму було одинадцять років, в автомобільній аварії загинув його батько - Дік Джеральд. Через два роки після смерті першого чоловіка, мати Тіма - Марта, знов виходить заміж і незабаром, разом зі своїм новим чоловіком і дітьми переїжджає в Бермінгем (штат Мічіган). Освіту здобув в Західно-Мічіганському Університеті , отримавши диплом за фахом телевиробництво. 

У 1978 році майбутнього актора заарештовують за торгівлю наркотиками. Суддя засуджує майбутнього актора до восьми років тюремного ув'язнення. Проте почуття гумору Тіма опиняється в ціні і за тюремними стінами. Йому дозволяють організувати невелике комедійне шоу для ув'язнених, завдяки чому через два роки, веселого арештанта достроково випускають з в'язниці. 

Перший час після виходу з в'язниці Аллен знімається в рекламних роликах і виступає як комедійний актор розмовного жанру у нічних клубах. Декілька років опісля йому довірили роботу над декількома комедійним шоу для кабельного телебачення, серед яких декілька досить відомих: "Comedy's Dirtiest Dozen" (1988) і "Тім Аллен: Люди - свині" (1991). Величезним успіхом користується, створений Тімом серіал "Великий ремонт" (1991 - 1999), головну роль в якому він на протязі 8 років виконує самостійно. 

Найбільш помітними роботами актора на великому екрані в цей період стають головна роль в культовій для американців комедії "Санта-Клаус" (1994) і озвучування Капітана Базза Світляка в повнометражних мультфільмах "Історія Іграшок" (1995) і "Історія Іграшок 2" (1999). 

Закінчивши показ шоу "Великий ремонт", після 8-ми сезонів, актор повертається на великі екрани з роллю у фільмі "Той, якого замовили" (2001). Після появи ще в двох картинах: "Крутий Джо" (2001) і "Великі неприємності" (2002), актор знімається в прогнозовано успішній другій частині різдвяної історії "Санта Клаус 2" (2002). Актор продовжив активно зніматися, проте тільки дві картини з його участю можна виділити як успішні: "Санта Клаус 3" (2006) і "Реальні кабани" (2007).Постери
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар