Увійти через
facebook
 

Анна Андрес


Персона - Анна Андрес
Like
Дата народження:
17 листопада 1993

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Українська модель, телеведуча, громадський діяч, переможниця конкурсів краси, входить у ТОП 100 найкрасивіших українок у рейтингу «Найкрасивіші Жінки України», переможниця всеукраїнського конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт».

Анна Олександрівна Андрес народилася 17 листопада 1993 року у Львові, в українській родині з польськими і російськими коренями. Мати Вікторія за освітою художник-оформлювач, працює дизайнером інтер'єрів та екстер'єрів. Батько Олександр має юридичну освіту, працював у міліції. Батьки розлучилися, коли дівчинці було 5 років. У 2010 році закінчила школу і в цьому ж році стала «віце-міс Львів». 2014 р. — Кембридж (Велика Британія), куди Анна вирушила в період проведення конкурсу «Міс Всесвіт». У 2016 році закінчує Львівський торгово-економічний університет (ЛТЕУ), отримавши юридичну освіту. Наприкінці 2016 року Анна починає навчання в італійському Marangoni. З 2018 року проходить навчання в University of Arts: Central Saint Martins у Лондоні.

2010 року Анна Андрес стала «віце-міс Львів». Після цієї перемоги Анні надходять пропозиції про співпрацю від модельних агентств Києва, Мілана, Лондона і Шанхая. Під час навчання у ВНЗ Анна укладає контракт із модельними агентствами L Models (Київ) і Bookings (Лондон), періодично працює моделлю. У квітні 2014 року Андрес з'являється на обкладинці журналу L'officiel Ukraine. 

6 червня 2014 року Анна стає переможницею провідного конкурсу краси в Україні «Міс Україна Всесвіт» (англ. Miss Ukraine Universe), надалі активно займається благодійними проектами в Україні, співпрацює з благодійними фондами, що надають допомогу людям похилого віку та дітям-переселенцям із зони АТО на Донбасі. У вересні 2014 року Андрес знімається для журналів GQ Russia і GQ Mexico, у жовтні — для легендарного американського бренда вечірніх суконь Sherri Hill у Техасі. Наприкінці 2014 року Анна публічно відмовляється представляти Україну на конкурсі «Міс Всесвіт» (англ. Miss Universe) у США, посилаючись на особисті обставини (за загальними припущеннями, через тодішні романтичні відносини, а також навчання в Кембриджі (Велика Британія), куди Анна вирушила в період проведення конкурсу «Міс Всесвіт»).

З 2016 року починає працювати телеведучою на телеканалі про моду HD Fashion, веде репортажі з тижнів моди в Мілані та Парижі, з Каннського кінофестивалю. 2017 року Анна знімається в романтичному кліпі співака Arash на пісню «Dooset Daram» як головна героїня. 2018 року Анна Андрес робить спільну колаборацію з британським брендом Pritch London і створює спільну колекцію одягу Pritch by Anna Andres.Ім’я:
23 жовтня 2019
Ваш коментар