Сью-Лінн Ансарі


Sue-Lynn Ansari

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Сінгапурська акторка китайського, індійського та малайського походження.

Сью-Лінн Ансарі народилася в Сінгапурі. Виросла майбутня акторка у штаті Каліфорнія, Сполучені Штати Америки. Там із ранніх років Сью-Лінн мала безліч занять: родео, музичний театр, бойові мистецтва, балет. Вона вивчала кіно та телебачення, навіть була наймолодшою студенткою в коледжі. Ансарі найбільше відома саме своїми епізодичними ролями у великих проектах.

Перші кроки акторки в повнометражний художній кінематограф були зроблені у 2009 році, коли вона зіграла в маловідомому ТБ-фільмі Елтона Гласса "Звідник 24/7".

2015 рік був неймовірно активним у кар'єрі Сью-Лінн. Тоді Ансарі взяла участь у створенні досить різних за якістю та популярністю картин "Світ Юрського періоду", "Голодні ігри: Сойка-пересмішниця. Частина ІІ", "Гра на зниження", "Здрастуй, тату, Новий рік!", "Фантастична четвірка".

У проміжку часу між 2016 і 2019 роками фільмографію акторки поповнили такі стрічки, як "Джек Річер 2: Ніколи не здавайся", "Глибоководний горизонт" (обидві 2016), "Геошторм" (2017), "У метрі один від одного" (2018).
Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар