Гетін Ентоні - біографія, фільмографія та фото Гетін Ентоні - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Гетін Ентоні


Персона - Гетін Ентоні
Like
«Gethin Anthony»
Дата народження:
09 жовтня 1983

Біографія

Англійський актор.

Гетін Девід Л. Ентоні народився 9 жовтня 1983 року в Стретфорді-на-Ейвоні, графство Ворікшір, Англія, Великобританія. Майбутній актор, перш за все, відвідував Початкову школу Ештон-Хаєса, графство Чешир, Початкову школу Церкви Христа в Нью-Мейденов, графство Суррей, а пізніше і Школу Тіффіна в Кінгстоні-на-Темзі в Лондоні. Після цього Гетін отримав стипендію на навчання у Британській американської академії драми в тому же Лондоні. Ще згодом Ентоні здобував освіту в галузі англійської літератури в Оксфордському університеті, графство Оксфордшир, і практикувався у грі в Академії музики та драми Лондона.

Актор дебютував у кінематографі у 2006 році з не дуже популярного ТБ-фільму Річарда Керсона Сміта "Піночет у передмісті" і з епізодичної ролі в шоу "Холбі Сіті".

У проміжку часу між 2011 і 2016 роками Гетін узяв участь у створенні картини "Копенгаген" (2014), а також у створенні серіалів "Водолій" (25 епізодів) і "Гра престолів" (8 епізодів).

Протягом 2017-2018 років фільмографію Ентоні поповнили такі стрічки, як "Перше вбивство", "Кодахром" (обидві 2017), "Ви помрете або ми повернемо вам гроші" (2018).


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

ПостериІм’я:
21 вересня 2019
Ваш коментар