Григорій Антипенко


Григорий Антипенко
Дата народження:
10 жовтня 1974

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Російський актор.

Григорій Олександрович Антипенко народився 10 жовтня 1974 року в Москві, Московська область, СРСР (зараз це столиця Росії), у сім'ї інженерів Світлани й Олександра Антипенко. У юні роки майбутній актор більше цікавився біологією, багато читав енциклопедій і мріяв подорожувати. Після того, як Григорій закінчив школу, він почав навчатися на фармацевта в фармацевтичному училищі. Антипенко став випускником цього закладу та навіть деякий час пропрацював за фахом, але дуже швидко втомився від монотонності.

Після цього майбутній актор пробував себе ще в різних професіях: курси бухгалтерів, посада в рекламному агентстві, соцпрацівник, менеджер, виробник копій музейних експонатів на "Мосфільмі", і навіть хотів заново вступити на юриста, але так ніде себе й не знайшов. Але ключовим поворотом у долі Григорія став театр "Сатирикон", де він 2 роки був монтувальником сцени – там-то він і зрозумів, що ось його сфера. Антипенко в ті роки займався у Школі-студії МХАТ, після чого вступив до Щукінського училища.

Дебют актора в кінематографі трапився у 2004 році з епізодичної ролі у відмінному серіалі "Операція "Цвіт нації"".

Наступні цікаві проекти в житті Григорія з'явилися в період із 2005 по 2007 роки. Це телевізійні шоу "Талісман любові", "Не родись вродливою" та фільми "В очікуванні дива", "Шекспіру й не снилося" (обидва 2007).

У 2008 році Антипенко взяв участь у створенні картин "Цього вечора плакали ангели", "Альпініст" (обидві 2008) й у створенні серіалу "Провінціалка".

Протягом 2009 року фільмографію актора поповнили такі стрічки, як "Москва, я люблю тебе!" і "М+Ж (Я Люблю Тебе)".

Григорій Антипенко був одружений із Оленою Антипенко (син Саша) та з акторкою Юлією Такшиною (сини Іван і Федір). Також у нього є син Афанасій від невідомої співмешканки.
Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар