Ганна Антонова


Анна Антонова

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Російська акторка.

Анна Іванівна Антонова народилася 14 липня 1985 року в Сургуті, Тюменська область, Союз Радянських Соціалістичних Республік (зараз це частина Росії), у сім'ї матері робітниці "Сургутгазпрому" та співачки в хорі та батька Івана Антонових. Чоловік помер в автокатастрофі ще коли дівчинка ходила до школи. Мама з дитинства прищеплювала майбутній акторці любов до мистецтва. Анна у 2002 році закінчила школу, після чого вирішила вступати в ГІТІС – вона успішно пройшла вступні випробування, незважаючи на величезну конкуренцію. Відчувши успіх, Антонова ризикнула спробувати свої сили в Щукінське театральне училище – і пройшла. Випускницею цього закладу вона і стала.

Дебют акторки в повнометражному художньому кінематографі відбувся у 2007 році відразу з вельми популярного фільму Євгена Бєдарєва під назвою "В очікуванні дива".

Наступний цікавий проект у житті Анни з'явився у 2010 році. Тоді вона зіграла в картині Марюса Вайсберга "Кохання у великому місті 2". Через рік Антонова знялася у 2 епізодах непоганого серіалу "Світлофор".

Протягом 2014-2015 років акторка взяла участь у створенні таких стрічок, як "Промовка про вовка" (2014) і "Привид" (2015).
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар