Ніна Аріанда


Персона - Ніна Аріанда
Like
Nina Arianda

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Ніна Аріанда - американська актриса, відома глядацькій аудиторії за фільмами «Зникнення Елеанор Рігбі: Вона», «Приниження» і «Гангста Love».

Ніна народилася 18 вересня 1984 року в Манхеттені в родині українських емігрантів. Вищу освіту вона отримала в 2009 році в Нью-Йоркському університеті. А через три роки навесні відбувся акторський дебют Аріанда на сцені Бродвею в головній ролі постановки «Народжена вчора», в акторському ансамблі постановки також брали участь актори Роберт Шон Леонард (відомий глядачам за серіалом «Доктор Хаус») і популярний американський комік Джеймс Белуші. Бродвейський дебют виявився успішним для старту творчої кар'єри молодої актриси, за роль у виставі вона отримала чудові відгуки в професійних колах, а також номінації на премії «Тоні» за кращу жіночу роль у п'єсі, «Drama League» і «Драма Деск» у тій же номінації. За цю ж роль Аріанда стала володаркою нагороди «Outer Critics Circle Award». У 2010 році вона також взяла участь у виставі «Венера в хутрі», за що отримала дві премії «Clarence Derwent Awards» та «Theatre World Award». А в 2012 році за ту ж роль, але вже в Бродвейському варіанті п'єси Ніна була номінована на премію «Тоні» у категорії за найкращу жіночу роль у п'єсі.

Свій творчий шлях в кінематографі Ніна почала в кінці першого десятиліття 2000-х років. Актриса з'являлася в американському комедійному шоу «Студія 30», серіалі «Правильна дружина», а в 2011 році вперше знялася в повнометражному фільмі - спортивній комедії Томаса МакКарті «Перемагай!». У тому ж році Аріанда засвітилася на екранах у драмі Віри Фарміги «Небо і земля», картині Вуді Алена «Північ у Парижі» і бойовику з Беном Стіллером «Як вкрасти хмарочос», знятого режисером Бреттом Ретнером.

Через два роки (в 2013) Аріанда знялася в епізоді серіалів «Ганнібал» і «Заручники», і стала виконавицею однієї з лідируючих ролей в двох частинах драми Неда Бенсона «Зникнення Елеанор Рігбі». Восени 2013 року глядачі побачили Ніну (в ролі Дани) в драмі «Везунчики» американського режисера Меган Гріффітс. А через кілька місяців вона знялася в головній ролі разом з Майклом Піттом («Мрійники», «Я - початок») у кримінальній драмі Реймонда Де Фелітта «Гангста Love». Після цього через рік актриса виконала роль Сібіл в драмі режисера Баррі Левінсона «Приниження» (з Аль Пачіно в головній ролі).

Зараз Ніна Аріанда знімається в дебютній повнометражній роботі режисера Каміль Томан - трилері «Ви ніколи не були тут». А ще в кіноколах з'явилася інформація про те, що Аріанда скоро з'явиться перед глядачами в образі Дженіс Джоплін в біографічній драмі Шона Дуркіна «Дженіс».


ПостериІм’я:
22 лютого 2020
Ваш коментар