Ханна Артертон


Hannah Arterton
Дата народження:
26 січня 1989

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Ханна Джейн Артертон - британська актриса, відома за роллю у фільмі «Прогулянка по сонячному світлу». Ханна народилася 26 січня 1989 року в Лондоні (Великобританія) в сім'ї зварника і прибиральниці. Старша сестра Ханни - Джемма Артертон також нині відома британська актриса.

Професійну освіту Ханна отримала в стінах академії «Royal Academy of Dramatic Art» в Лондоні, також вона вчилася в коледжі «The Miskin Theatre» і граматичній школі для дівчаток в Грейвсенде. З 2009 року Артертон була вокалісткою музичної групи «The Hitmen and Her».

Вперше на екрані Ханна з'явилася в ролі Кеті в серії популярної телевізійної стрічки «Чисто англійське вбивство». Після цього починаючу актрису можна було побачити в ролях короткометражних картин «Shitkicker» (2010) і «At First Sight» (2013). У 2013 році Артертон виконала одну з невеликих ролей у фантастичному британському серіалі «Атлантида», а через рік дебютувала в повнометражному фільмі: її перша головна роль відбулася в музичній мелодрамі «Прогулянка по сонячному світлу», знятій режисерами Максом Джіва і Данією Пасквіні в 2014 році. Разом з Ханною в головних ролях знялися італійський актор Джулія Марія Берутті і британська актриса Аннабель Шолей.

Зараз Артертон знімається в комедійній стрічці Чані Баттон «Burn Burn Burn» і британської комедії режисерів О'ар Пали і Ремі Базеркі, яку обіцяють випустити на екрани в 2015 році.
Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар