Міґель Артета


Miguel Arteta

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Пуерторіканський і американський режисер, продюсер, актор, сценарист і композитор.

Мігель Артета народився в 1965 році в Сан-Хуані, Пуерто-Ріко, Сполучені Штати Америки, у родині матері іспанки та батька перуанського продавця автокомпанії Chrysler. У нього є сестра. Батьки з дітьми часто міняли місце проживання через зайнятість батька. Майбутній режисер відвідував заняття в одній зі шкіл в Коста-Ріці, звідки його вигнали. Пізніше Мігель переїхав до штату Массачусетс, США, де він жив у Бостоні та відвідував заняття в Кембриджській школі Вестона. Згодом Артета ще вивчав документалістику в Гарвардському університеті в Кембріджі, штат Массачусетс, після чого режисер перейшов у Весліанський університет в Міддлтауні, штат Коннектикут.

Дебютував Мігель у кінематографі в 1990 році з посади помічника з локації в далеко не найвідомішому фільмі Сідні Люмета під назвою "Питання та відповіді".

Перший цікавий повнометражний проект у режисерській кар'єрі Артети з'явився у 2001 році – це була непогана картина "Хороша дівчинка" (2001).

У проміжку часу між 2009 і 2014 роками режисер узяв участь у створенні таких стрічок, як "Бунтівна юність" (2009 + роль), "Олександр і жахливий, кошмарний, нехороший, дуже поганий день" (2014).
Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар