Олег Асадулін


Олег Асадулин
Дата народження:
05 жовтня 1971

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Олег Равільевич Асадулін - російський режисер, продюсер і актор, автор нашумілого серіалу «Закрита школа».

Народився 5 жовтня 1971 року в Челябінську. Вищу освіту здобув в Мухінському училище в Санкт-Петербурзі, де здобув спеціальність художника. Після отримання диплома продовжив навчання кіноспеціальності на відділенні режисури за кордоном в берлінському Університеті кіно і телебачення. Перший час відшліфовував отримані навички, знімаючи відеокліпи, рекламні ролики, фільми жахів і артхаусне кіно в Німеччині.

Перші фільми в якості режисера створив в Німеччині на початку 2000-х років (короткометражки «Листівка з Берліна» (2003), «Мистецтво вмирати» (2004 »),« Остання людина в Ренова »(2004)). Перші повнометражні фільми, тривалістю в 61 хвилину «Притулок» і півторагодинний трилер «Під замком» також знімав на німецькій студії. В «німецький» період творчості Асадулін зміг випробувати свої сили в якості монтажера і актора. У 2009 році працює над україно-російським проектом - комедійним серіалом «Чудо», після чого трудиться в полі російської кіноіндустрії.

25 березня 2010 глядачі змогли ознайомитися з новим фільмом Асадулін - трилером «Фабос. Клуб страху », продюсерами якого виступили Федір Бондарчук і Дмитро Рудовский. У 2011-2012 році Асадулін стає режисером перших двох сезонів молодіжного детективного серіалу «Закрита школа». А в 2013 році разом з Марком Горобцем знімає пригодницький серіал «Корабель», де також виступив виконавчим продюсером.

Крім того, в 2013 році Олег Асадулін представляє глядацькій аудиторії свій фільм в жанрі міського фентезі «Темний світ: Рівновага» за сценарієм відомих фантастів Сергія і Марини Дяченко. У травні 2014 на російському каналі СТС стартував однойменний серіал Асадуліна. Зараз йде активна робота над продовженням серіалу, яке очікується на телеекранах вже в 2015 році.
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар