Таданобу Асано


Tadanobu Asano
Дата народження:
27 листопада 1973

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Японський кіноактор і музикант.

Таданобу Асано народився в районі Хонмоку міста Йокогама в родині художника Юкіхіса Сато (佐藤 幸 久) і його дружини Юнко (顺子), чий батько Віллард Оверінг, громадянин США, якого Асано ніколи не бачив. Має норвезькі і голландське коріння через свого діда по материнській лінії. Першу роль Таданобу Асано зіграв в 16 на телебаченні завдяки батькові, який був агентом в акторському бізнесі. Потім були ролі в кіно, де Таданобу Асано дебютував в 1990 році у фільмі «Плисти вгору за течією».

Прославився Таданобу Асано ролями у фільмах на самурайську тему, в першу чергу в драмі на тему одностатевої любові «Табу» і в драматичному бойовику «Затойчі». У 2007 році зіграв Чингісхана у фільмі Сергія Бодрова «Монгол». Крім роботи в кіно, займається також музикою, перший кліп записав ще в кінці 80-х років. У 1994 році одружився на відомій японській співачці Чарі. 4 липня 1995 року в них народилася дочка Суміре (Sumire), а 19 грудня 1999 роки син Himi. У липні 2009 року Чара оголосила про розлучення. Діти залишилися з нею.

У 1997 році був визнаний найпопулярнішим виконавцем в Японії, в 2004 році - номінований на премію за краще виконання ролі другого плану в фільмі «Затойчі». Удостоєний призу Upstream як кращий актор в 2003 на Венеціанському кінофестивалі за роботу у фільмі «Останнє життя у всесвіті» і «Срібного Георгія» в 2014 на Московському кінофестивалі за кращу чоловічу роль у стрічці «Мій чоловік».Постери
Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар