Даша Астаф'єва


Дата народження:
04 серпня 1985

Рейтинг персони

8.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 21

Біографія

Українська співачка, модель і телеведуча.

Народилася в місті Орджонікідзе, Дніпропетровська область, Україна.

Після закінчення школи дівчина вступила на режисерський факультет Дніпропетровського училища культури. На режисерському факультеті, де навчалася Астаф'єва, викладали вокал, заняття яким дуже подобалися дівчині.

Переїхавши до Києва, Дарина познайомилася з продюсером Юрієм Нікітіним, від якого пізніше отримала пропозицію взяти участь в українській "Фабриці зірок" (2007).

Отримала популярність, вигравши титул "Playmate of the Month" ювілейного журналу "Playboy" (55th Anniversary Playmate).

З 2007 року, вже будучи працівником компанії Mamamusic, Астаф'єва стала займатися вокалом професійно. І хоча ставши фіналісткою, вона не зайняла призове місце, надалі популярність Даші принесла участі в гурті "NikitA", до складу якого вона увійшла разом з Юлією Кавтарадзе. У березні 2009 року колектив випустив дебютний альбом "Машина". В 2011 році Астаф'єва разом з новою учасницею гурту "NikitA" Анастасією Кумейко отримала премію "Золотий грамофон" від "Русского Радио".

Крім роботи в музичній індустрії та зйомок для журналів Даша Астаф'єва також спробувала себе в ролі телеведучої й актриси. Протягом чотирьох місяців вона була ведучою телевізійної програми "Кіно" на телеканалі "Тоніс", програми "Погода" на "М1".

В 2011 році Даша Астаф'єва дебютувала в якості актриси в одній з короткометражок альманаху "Закохані в Київ".Постери
Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар
Стас
Стас 10 лютого 2012 14:44
0
Эх да Дарья, шикарная девушка !!!
.