Сем Ейерс


Sam Ayers
Дата народження:
29 грудня 1957

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Сем Ейерс - американський актор, що виконав більше 40 ролей в кіно. Народився 29 грудня 1957 року в Янгстоуні штату Огайо і виріс у місті Меррімак, Нью-Гемпшир. Спочатку носив материнське прізвище Біліч, з якою починав свою кар'єру. Вищу освіту здобув у Національному Університеті в Мемфісі, де був у складі в організації Lambda Chi Alpha Fraternity. Там він створив пародію в образі дивної людини в хутряному капелюсі, з якою виступав на спортивних змаганнях. А через деякий час, створений ним персонаж став талісманом для американської бейсбольної команди «Texas Rangers». Сем продовжив навчання акторської майстерності в Техасі, під час чого паралельно був різноробочим і заробляв на життя виступами в Далласі. Також він працював в компанії круїзних ліній, де був режисером різних розважальних програм і стенд-апів для пасажирів. Переїхавши до Нью-Йорку, Сем починає використовувати прізвище Ейерс на зміну материнського - Біліч. У Нью-Йорку виконав кілька епізодичних ролей в мильних операх, після чого перебрався до Флориди, де і почався розквіт його професійної кар'єри. Сем займав посаду ведучого на Студії Юніверсал в шоу «Wild West Stunt Show» і разом з тим продовжував зніматися в телесеріалах і фільмах як актор і каскадер, а також брав участь у театральних постановках.

З 1995 року актор переїхав до Лос-Анджелесу, де проживає по сьогоднішній день. Відразу після переїзду виходить бойовик Майкла Бея «Погані хлопці», де Сем знімався разом з Уілом Смітом. І в тому ж році актор отримує одну з постійних ролей в детективному серіалі «Удавальник», зйомки якого тривали протягом 4 років. Типаж Ейерса дуже привертав телевізійних режисерів, так актора можна побачити в цілому списку популярних серіалів і телевізійних стрічок різних жанрів і напрямів, наприклад: кримінальному серіалі «Китайський городовий», комедійній стрічці «Всі ненавидять Кріса», всесвітньо відомих «Доктор Хаус» і «Анатомія пристрасті », детективному серіалі« Закон і порядок », комедійній ток-шоу стрічці« Конан »і багатьох інших. У 2012 році Ейерс був задіяний відразу в 4х різних фільмах: він виконав одну з ролей у телевізійній драмі Стівена Хопкінса «Красиві люди», зіграв роль Трейвіса в американському фільмі жахів «Земля снігової людини» Стефона Стюарта, брав участь у зйомках комедійної молодіжної стрічки Тома Морріса «Середня школа» і кримінальної драми Андре Гордона і Дейла Фабрігара «День весілля».

З 1998 року Сем Ейерс заручений з актрисою Робін Трапп, з якою разом брав участь у серіалі «Удавальник». Пара виховує доньку Алексіс Енн.
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар