Дідріх Бадер


Diedrich Bader
Дата народження:
24 грудня 1966

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор Карл Дідріх Бадер знявся у понад 130 картинах, особливо запам'ятався і полюбився глядачам після комедій «Вампірський засос», «Знайомство зі спартанцями» і «Дуже голодні ігри».

Актор народився 24 грудня 1966 року в місті Олександрія американського штату Віргінія. Його батьки - скульптор Гретта Бадер і політик Вільямс Бенкс Бадер мають німецьке коріння. Прадід актора Едвард Лоуренс Бадер займався пост мера в Атлантик-Сіті (штат Нью-Джерсі). У 1968 році родина Карла перебралася до Парижа, де прожила кілька років. Але пізніше актор повернувся в рідну країну і отримував освіту на батьківщині. Після закінчення Groveton High School та Олександрійської TC Williams High School, юнак пізнавав ази мистецтв і отримав диплом в університеті Північної Кароліни University of North Carolina School of the Arts. З самого раннього дитинства Дідріх поставив собі за мету - стати артистом. Сім'я мала традицію відвідувати кінотеатри, і ось в один прекрасний вечір, сталася неприємність і тендітна плівка фільму з Чарлі Чапліном згоріла в проекторі кінотеатру, тоді, ще будучи 4-річним хлопчиком, Бадер вийшов на сцену і почав розважати натовп засмучених глядачів, імітуючи «Маленького бродягу Чарлі », чим відразу підняв настрій всім присутнім у залі.

Акторська кар'єра Дідріха почалася наприкінці 80-х під час весняних канікул в університеті, талановитого юнака побачив кастинг-менеджер в Нью-Мехіко. Ця випадкова зустріч стала вирішальною для майбутнього актора, і він з'явився в невеликій ролі пілотного випуску телевізійного серіалу. Хоча серію не показали на екрані, Бадер серйозно зацікавився акторським справою і переїхав до Лос-Анджелес у пошуках нових ролей. За перші кілька років у місті, він взяв участь в епізодичних ролях серіалів таких як «Квантовий стрибок», «Зоряний шлях: Наступне покоління», «Весела компанія», «Діагноз: Вбивство» і багатьох інших. А в 1993 році актора запросили вже на головну роль у серіалі «Небезпечний театр». Пенелопа Сфіріз, яка брала участь у створенні цього серіалу, розгледіла талант юного Дідріха і запросила його головну роль у свій новий проект - комедійний серіал «Селюк з Беверлі-Хіллз». У цій стрічці актор виконав роль відразу двох персонажів - близнюків Джеро і Джетрін Бодін.

Актора часто запрошують для озвучування героїв з анімаційних фільмів. Його голосом говорять персонажі мультфільмів і мультсеріалів: «Геркулес», «Цар гори», «Пінгвіни з Мадагаскару», «Наполеон Динаміт», «Щенята з притулку № 17» та багатьох інших. У 2013 році Дідріх займався озвучуванням мультсеріалу «Монстри проти прибульців», знімався відразу в декількох серіалах («Обраний», «Врятуй мене», «Розповіді Метрополісу», «Ласкаво просимо в сім'ю») і пародійному фільмі «Дуже голодні ігри» режисерів Джейсона Фридберга та Аарона Зельцера.

З 1998 року Бадер одружений на актрисі Дульче Роджерс, з якою виховує двох дітей - сина Себастьяна і доньку Ундін Каолілу. На даний момент актор з сім'єю проживає в Лос-Анджелесі.Постери
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар