Анастасія Баранова


Anastasia Baranova
Дата народження:
23 квітня 1989

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Російсько-американська актриса.

Народилася в Москві, в СРСР. У дитячому віці почала кар'єру фотомоделі. У 1998 році Баранова разом з матір'ю переїхала в штат Міннесота, в США, де продовжила кар'єру фотомоделі. У 2000 році Баранова переїхала в Каліфорнію, де почала свою акторську кар'єру. Для вивчення англійської мови використовувала навчальні ігри JumpStartruen. Вільно володіє російською і англійською мовами. Навчалася в Чепменском університеті.

Почала свою кар'єру в 2002 році, знявшись в невеликій ролі в серіалі Disney Channel «Ліззі Магуайер». Потім вона отримала головну роль Дженніфер Лоуер в серіалі Discovery Kids / NBC «Скаутський сафаріruen». Зйомки серіалу почалися в липні 2002 року і проходили головним чином в ПАР. Серіал транслювався з жовтня 2002 по лютий 2004 року. В цілому було знято 26 епізодів в два сезони.

Пізніше Баранова з'явилася в таких серіалах як, «Нова Жанна д'Арк», «Вероніка Марс», «Дрейк і Джош», «Сьоме небо» і «Малкольм у центрі уваги». У 2007 році знялася у фільмі «Вампирша». У 2010 році знялася в телесеріалі HDNetruen «Светланаruen». У 2014 році приєдналася до акторського складу постапокаліптичного серіалу Syfy «Нація Z», де грає роль Еддісон «Едді» Карвер.Постери
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар