Леонід Барац


Леонид Барац
Дата народження:
18 липня 1971

Рейтинг персони

3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російський актор, сценарист і продюсер українського походження.

Леонід Григорович Барац народився 18 липня 1971 року в Одесі, УРСР, СРСР (зараз це обласний центр в Україні), в сім'ї методиста в дитсадку Зої Ісаївна і журналіста Григорія Ісаковича Барац. Майбутній актор навчався в Одеській школі №119, де зустрів Ростислава Хаїта. Із цим хлопцем зав'язалася відмінна дружба на роки, яка триває до сьогодні. Згодом Ростислав і Леонід створили чимало якісних проектів. У 1993 році Барац став випускником естрадного факультету Російського інституту театрального мистецтва (ГИТИС). Саме в стінах цього закладу сформувалася театральна трупа "Квартет І": Ростислав Хаїт, Леонід Барац, Олександр Демидов і Каміль Ларін. Пізніше він на деякий час емігрував за кордон, але повернувся на батьківщину.

Дебют актора в кінематографі відбувся в 2002 році з ролі в серіалі "Гроші". Уже через рік світ побачив постановку, яка принесла популярність "Квартету І" - мова йде про "День радіо". Наступний великий спектакль трупи "День виборів" (2007) знову знайшов успіх, тому в 2008 і 2009 роках відповідно з'явилися кіноадаптаціі цих творінь. У всьому цьому Леонід брав участь як актор і як сценарист.

Протягом 2010-2013 років Барац був зайнятий у створенні картин "Про що говорять чоловіки" (2010), "Про що ще говорять чоловіки" (2011), "Швидше, ніж кролики" (2013).

За 2015 рік фільмографію актора та сценариста поповнили стрічки "Країна чудес", "День виборів 2", "Іван Царевич і Сірий Вовк 3" (тільки сценарій), "Сава: Серце воїна" (озвучка).

Леонід Барац був одружений із акторкою Анною Касаткіною. Від цього шлюбу є дочки Єлизавета і Єва.Постери
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар