Саманта Баркс - біографія, фільмографія та фото Саманта Баркс - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Саманта Баркс


Персона - Саманта Баркс
Like
«Samantha Barks»
Дата народження:
02 жовтня 1990

Біографія

Британська актриса і співачка.

З трьох років Саманта Баркс відвідувала уроки танців, а також захоплювалася балетом і вчилася в школі мистецтв. У квітні 2007 відбувся вихід її першого альбому під назвою «Looking in Your Eyes». Альбом розійшовся невеликим тиражем — близько шестисот примірників. До нього увійшли деякі пісні, автором яких була сама виконавиця, видавцем виступила незалежна студія Brunswick.

У 2008 році Бі-бі-сі організувала шоу-проект, в якому підбиралися виконавці для мюзиклу «Oliver!», де Саманта в підсумку посіла почесне третє місце. Потім вона майже протягом року подорожувала з мюзиклом «Кабаре», граючи Саллі Боулз, а після закінчення турне їй вдалося організувати власну програму під назвою «Аудієнція з Самантою Баркс». Саманта Баркс грала головну роль в «Алладін», а також в лондонській версії «Знедолених» в Queens Theatre. Її гру високо оцінили критики. У телесеріалі «Високий ритм», випущеному кіностудією «Дісней», Сем перевтілилася в Зої.

Баркс взяла участь у зйомках «Знедолених», головні ролі в якому виконали Х'ю Джекман, Рассел Кроу і Енн Гетевей. У 2016 році планується вихід на екрани ще одного фільму за участю Саманти Баркс — «Гіркий врожай», кінофільму канадського режисера Яна Ігнатовича про історію кохання в розпал українського Голодомору 1932—1933 років, де вона зіграла разом із Максом Айронсом і Теренсом Стемпом.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.5 / 10 Голосів: 4

ПостериІм’я
23 серпня 2019
Ваш коментар