Саманта Баркс

Увійти через
Реєстрація
 

Саманта Баркс
 
Саманта Баркс (Samantha Barks)
Дата народження: 02 жовтня 1990 1990-10-02
Біографія
 

Британська актриса і співачка.

З трьох років Саманта Баркс відвідувала уроки танців, а також захоплювалася балетом і вчилася в школі мистецтв. У квітні 2007 відбувся вихід її першого альбому під назвою «Looking in Your Eyes». Альбом розійшовся невеликим тиражем — близько шестисот примірників. До нього увійшли деякі пісні, автором яких була сама виконавиця, видавцем виступила незалежна студія Brunswick.

У 2008 році Бі-бі-сі організувала шоу-проект, в якому підбиралися виконавці для мюзиклу «Oliver!», де Саманта в підсумку посіла почесне третє місце. Потім вона майже протягом року подорожувала з мюзиклом «Кабаре», граючи Саллі Боулз, а після закінчення турне їй вдалося організувати власну програму під назвою «Аудієнція з Самантою Баркс». Саманта Баркс грала головну роль в «Алладін», а також в лондонській версії «Знедолених» в Queens Theatre. Її гру високо оцінили критики. У телесеріалі «Високий ритм», випущеному кіностудією «Дісней», Сем перевтілилася в Зої.

Баркс взяла участь у зйомках «Знедолених», головні ролі в якому виконали Х'ю Джекман, Рассел Кроу і Енн Гетевей. У 2016 році планується вихід на екрани ще одного фільму за участю Саманти Баркс — «Гіркий врожай», кінофільму канадського режисера Яна Ігнатовича про історію кохання в розпал українського Голодомору 1932—1933 років, де вона зіграла разом із Максом Айронсом і Теренсом Стемпом.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.5 / 10 Голосів: 4
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
25 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw