Джастін Барта


Justin Bartha
Дата народження:
21 липня 1978

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор, продюсер, сценарист і режисер. 

Джастін Барта народився у Форт Лодердейлі (штат Флорида, США). 

У віці 15 років Джастін почав займатися акторською майстерністю після того, як зламав зап'ястя, граючи в теніс. Він зіграв роль в постановці "Сон у літню ніч", після чого заснував власну дитячу театральну групу, в яку входило близько 15 учнів його школи. У театрі діти ставили п'єси і виступали з ними в дитячих лікарнях і початкових школах. Після цього Джастін почав брати в Детройті уроки акторської майстерності у викладачів з Нью-Йорка. Після закінчення школи в 1996 році Джастін переїхав до Нью-Йорка, де в результаті закінчив Нью-йоркський Університет. 

Свою кар'єру в кіно Джастін Барта почав в 1999 році як асистент режисера фільму "Аналізуй це". Як актор Джастін дебютував в короткометражному фільмі "Tag". 

У 2003 році Барта спробував себе в якості кінорежисера. Він виступив як сценарист, режисер і продюсер короткометражної комедії "Гідність і недоліки", показаною на кінофестивалі "South by Southwest" в березні 2003 року. Крім того, Барта написав сценарій, спродюсував і зіграв в проекті телеканалу MTV під назвою "Шоу Дастіна і Джастіна". У 2003 році Джастін взяв участь в зйомках фільму Мартіна Бреста "Джильї". 

У 2004 році Джастін знявся в ролі комп'ютерного генія Райлі Пулу в пригодницькому фільмі "Скарб нації". У 2005 році Джастін зіграв другорядну роль в драмі Барта Фрейндліха "Довірся чоловікові", а в 2006 році знявся в романтичній комедії "Любов та інші неприємності". У тому ж 2006 році Джастін зіграв роль Джефа Кехілла в сіткомі "Вчителя", прем'єра якого відбулася 28 березня 2006 року на телеканалі NBC. Проте ічерез низький рейтинг, серіал був знятий з ефіру вже 15 травня після виходу шести епізодів. 

У 2007 році Джастін Барта знявся в сіквелі фільму "Скарб нації" під назвою "Скарб нації: Книга таємниць".
Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар