Таліта Бейтман


Персона - Таліта Бейтман
Like
Talitha Bateman

Рейтинг персони

8.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Американська актриса.

Народилася близько 2001 року в Турлокеruen, в штаті Каліфорнія. Виросла там же, але незабаром перебралася до Південної Каліфорнії. Є одним з дев'яти молодших дітей і сестрою актора Габріеля Бейтмана.

У 2014 році Бейтман зіграла значну роль в науково-фантастичному фільмі жахів «Улейruen», в якому також знялися Габріель Бассо, Кетрін Прескотт і Джейкоб Захар. Прем'єра фільму состялась на фестивалі Fantastic Festruen 19 вересня 2014 року. У 2015 році знялася в ролі Скарлетт Кинкейд в четвертому сезоні комедійної драми The CW «Зої Харт з південного штату».

Також Бейтман зіграла головну роль у фільмі «5-я хвиля» разом з Хлоєю Грейс Морец і Ніком Робінсоном. Режисером виступив Джей Блейксон (англ.) Рос .. Прем'єра відбулася 22 січня 2016 року у Columbia Pictures. У той же час вона знялася у фільмі «Дев'ять життів» разом з Кевіном Спейсі, Роббі Амелл, Дженніфрер Гарнер, Крістофер Уокен і Баррі Зонеефельдом. Фільм був зрежисований Баррі Зонненфельдом і був представлений в прокаті 29 квітня 2016 року компанією EuropaCorp. Також Бейтман зіграла роль у фільмі So B. Itruen, адаптації однойменного романаruen Сари Вікс. Режисером виступив Стівен Джілленхал.

Має постійну роль в комедії HBO «Mamma Dallas», якій знімається разом з Августом Прю і Габріелем Бейтманом.Ім’я:
17 лютого 2020
Ваш коментар