Кейт Бекінсейл


Kate Beckinsale
Дата народження:
26 липня 1973

Рейтинг персони

9.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 12

Біографія

Англійська актриса. 

Народилася в Лондоні, Англія, Великобританія. Мати Кейт Бекінсейл, актриса Джуді Ло знімалася і продовжує зніматися в телевізійних постановках і серіалах. Батько, Річард Бекінсейл, що також брав участь в багатьох комедійних телесеріалах 70-х, раптово помер в 1979 році у віці 32 років від серцевого нападу. 

Кейт Бекінсейл, навчаючись в приватній Лондонській школі Godolphin, ще будучи підлітком, двічі удостоювалася Премії Молодих Письменників імені В. Сміта. Саме у школі Кейт почала вивчати акторське ремесло, вирішивши піти по стопах своїх батьків. 

Кейт дебютувала у кіно в телевізійній стрічці - "Один проти вітру", що вийшла на екрани США в кінці 1991 року. Кейт восени того ж року поступила в Оксфордський Університет, вибравши французьку і російську літературу як основну спеціалізацію. Вже на першому курсі вона отримала роль в адаптації шекспірівського "Багато галасу даремно" (1993),  знятого Кеннетом Бранна. За час навчання в Оксфорді, Кейт Бекінсейл знялася в трьох фільмах: у 1993 році вона взяла участь в зйомках історичної драми "Prince of Jutland" (1993). Літом того ж року вона отримала значнішу роль в містичній драмі "Без прикриття".

У 1994 році, після 3-х років навчання, Кейт покинула Оксфорд - цього року вона отримала роль в сатиричній стрічці виробництва ВВС під назвою "Холодна ферма" (1995). 

Справжнім проривом для Кейт Бекінсейл стала високобюджетна історична драма - спільний проект Джері Брукхаймера і Майкла Бея - "Перл Харбор" (2001). Не дивлячись на досить прохолодні відгуки з боку кінокритиків і досить посередній сценарій, фільм зібрав більше 200 млн. доларів по всьому світу, а актори, що знялися в головних ролях отримали  мегапопулярность. У 2002 році на екрани вийшли дві картини з участю Кейт Бекінсейл - романтична комедія "Інтуїція", а також стрічка "Лорел Каньйон". 

2003 рік ознаменувався для актриси екшн-фільмом "Інший світ", де вона знималася в головній ролі відважної і непереможної вампірши. На знімальному майданчику цього фільму розгорівся роман між Кейт Бекінсейл і режисером стрічки - Леном Уайзманом, що привів до розриву актриси з її колишнім супутником, актором Майклом Шином, батьком її дочки - Лілі, що народилася в 1999 році. Кейт знялася в двох перспективних проектах - в ще одному проекті, безпосередньо пов'язаному з життям вампірів, - "Ван Хельсінгу" (2004), а також в новій стрічці Мартіна Скорсезе -"Авіатор" (2004). 

У січні 2006 року Бекінсейл знов виконала роль вампірши Селіни у фільмі "Інший світ: Еволюція", продовженні фільму 2003 року, режисером якого знов був її чоловік, Лен Уайзман. Також в 2006 р. Бекінсейл знялася з Адамом Сендлером у фільмі "Клік: з пультом по життю". Бекінсейл зіграла замість Сари Джесіки Паркер у фільмі "Вакансія на жертву" (2007). 

У 2008 році  вийшли одразу два фільми, де Кейт зіграла головні ролі – "Снігові ангели" і "Біла мла".Постери
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 09 жовтня 2009 14:50
0
Она просто великолепна!
.