Рамзі Бедіа


Ramzy Bedia
Дата народження:
10 березня 1972

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Рамзі Бедіа (Рамзі Набіб ель Хак Бедіа) - французький актор, режисер, сценарист і продюсер. Народився у Франції в Парижі 10 березня 1972 року.

Свою творчу кар'єру почав на каналі М6, де співпрацював з французьким актором і сценаристом Еріком Жюдором, відомим по фільмах «Босоніж по бруківці» і «Концерт». Разом вони виступали в телешоу, їх дует називався «Ерік і Рамзі». Трохи пізніше їх дружба переросте в прекрасний творчий тандем, разом вони створять як режисери фільм «Ми - легенди» (2008), напишуть сценарії до комедійного вестерну «Чудова четвірка» (2004) і комедії «Халяльниі поліцейські країни» (2011), знімуться в картинах «Пекельний хмарочос» (2001), «Небо, Птахи ... і твоя мати» (1999), «Орел / решка» (1999), «Концерт» та багатьох інших.

Бедіа вперше з'явився на екрані в кінці 90-х років відразу в одній з головних ролей в комедійному серіалі «Больничка». Там він грав зі своїм другом і колегою по цеху Еріком Жюдором, який виконав другу головну роль. Також вони разом практикували свої навички сценарної майстерності і виступили співавторами сценарію деяких епізодів серіалу. Після цього актор став активно зніматися у фільмах і серіалах. За свою творчу кар'єру встиг знятися в більш 30 ролях. Його можна побачити в кримінальній комедії режисера Кадера Аїда «Старша школа» (2000), у головній ролі фантастичного бойовика Жерара Піреса «Два нуля» (2004), в алжиро-французькій драматичній картині «Захолустье номер один» (2006) Рабеха Аммер-Займеша , в лідируючій ролі фантастичної комедії Квентіна Дюпье «Зміни обличчя» та багатьох інших картинах.

Починаючи з 2010 актор брав участь у 9 проектах. У 2012 році Рамзі знявся відразу в трьох комедіях - «Президент Ено» Мішеля Мюллера, «Переполох на районі» Франка Гастамбіда і «Команда мрії» Олівера Даана, а в 2013 урізноманітнив свій творчий список комедійних ролей драматичною - у фільмі «Вандал».

Рамзі Бедіа одружений на Анні Депетріні, разом з якою виховує двох доньок - Еллу і Аву.Постери
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар