Крістен Белл

Увійти через
Реєстрація
 

Крістен Белл
 
Крістен Белл (Kristen Bell)
Дата народження: 18 липня 1980 1980-07-18
Біографія
 

Американська актриса. 

Народилася до Хантінгтон Вудс, Мічіган, США. 

Її батьки розвелися, коли їй було два роки, у неї є дві звідні сестри від другого шлюбу її батька — Сара і Джоді. 

Вона закінчила початкову школу Бартона у Хантінгтон Вудс, де займалася співом і степом. Перед старшими класами батьки Крістен вирішили перевести її в католицьку школу Шрайн, міста Роял Оук. Там вона брала участь в театральних постановках і займалася в музичному кружку. Після, дівчина поступає в престижну школу мистецтв Тіш, при університеті Нью-Йорка, де вивчає мистецтво музичного театру. 

В 2001 році відбувся її бродвейський дебют в ролі Бекі Течер в скороченій версії "Пригод Тома Сойєра", а в 2002 вона зіграла Сюзану Уелкотт в екранізації "Crucible" Артура Міллера на Бродвеї. У Внебродвейських театрах вона зіграла в "Reefer Madness", який потім був перенесений на екран і "The Miracle Worker". 

У кіно дебютувала епізодичною роллю в фільмі "Польське весілля" (1998). Після переїзду до Лос-Анджелеса вона взяла участь в декількох телевізійних шоу і виконувала невеликі ролі в фільмах перед тим, як отримати головну роль в телесеріалі "Вероніка Марс" (2004-2007) завдяки якому прославилася. У 2006 Крістен виграла Saturn Award в категорії "Краща актриса на ТБ" за роль Вероніки Марс. Вона була номінована в цій категорії в 2005, а також на TCA Award як "Краще досягнення в області драми", Teen Choice Award "Кращий жіночий прорив на ТБ", Satellite Award "Головна жіноча роль, драма".  С

еред подальших великих ролей Крістен Белл — роботи в серіалі "Герої" (2006-2008), і у фільмах "Пульс" (2006),  "В прольоті" (2008), "Тільки для закоханих" (2009) та інші.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.4 / 10 Голосів: 9
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
24 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw