Хлоя Беннет


Персона - Хлоя Беннет
Like
Chloe Bennet
Дата народження:
18 квітня 1992

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса і співачка.

Хлоя Ванг народилася в Чикаго, штат Іллінойс. Її батьки - Стефані і Беннет Ванг. Батько Хлої американець китайського походження. Хлоя одна з небагатьох дівчаток, які навчалися за системою Монтессорі [джерело не вказано 606 днів], і вже в ранньому дитинстві проявила любов до сцени і співу. Здобула освіту в Коледжі Святого Ігнатія. У Хлої є шість братів: троє біологічних, двоє усиновлених братів афроамериканського походження і один брат мексикансько-філіппінського походження. Разом з батьками переїхала в Пекін, Китай, щоб почати кар'єру співачки. Вона змінила своє прізвище на «Беннет», щоб привернути більше уваги західних ЗМІ.

У віці 12 років вона приєдналася до the Second City Youth Ensemble, де навчалася акторській майстерності і роботі на сцені. А в 15 дівчинку помітив музичний лейбл, менеджери якого сприяли швидкому переїзду юної зірки в Китай, де вона жила під наглядом своєї бабусі з боку батька і в прискореному темпі вчила мандаринський діалект китайської мови в одній зі шкіл Шанхая. Паралельно з цим Беннет стабільно навідувалася до Швеції, де працювала з відомою рекорд-компанією і авторами пісень, що писали хіти для таких виконавців, як Britney Spears, Miley Cyrus, Celine Dion, Jennifer Lopez, Madonna, і ін. Перебуваючи в Шанхаї та Пекіні , Беннет вивчала китайську мову. Беннет випустила свій дебютний сингл Uh Oh англійською та китайською мовами. Хлоя випускає на території Китаю свій перший трек / відео «Oh-Oh», який записує відразу на двох мовах англійською та мандаринській. Відео одразу ж стає популярним в Китаї, так як надходить в ротацію відразу на декількох великих телеканалах (MTV China, MTV Asia, Channel V (Rupert Murdoch's music Channel), BTTV / Zebra TV - China, and CCTV-3 China State television), а молода співачка знаходить своїх перших шанувальників. Завдяки бурхливому успіху відео Хлоя отримує запрошення виступити на Zebra music festival, триденному благодійному заході, присвяченому збору коштів для жертв, постраждалих від землетрусу 2008 року в провінції Сичуань. Дівчина постала в усій красі перед 30.000 глядачів, а на екранах її змогло побачити більше ста мільйонів китайських будинків. Це було перший живий виступ Беннет, яке вона досі називає найяскравішим і емоційним за все своє життя. Zebra music festival допомагає знайти дівчині ряд комерційних пропозицій, а її обличчя нарешті починає друкуватися в пресі і на білбордах Китайських вулиць. Варто також відзначити, що одним зі спонсорів юної зірки виступали всесвітньо відомі компанії Nike, Ports 1961 і Umbro, а сама вона отримала ряд публікацій в таких великих журналах, як Китайський Vogue, Elle, In Style, Cosmopolitan, China Daily, і ряді інших періодичних китайських видань.

Потім вона переїхала в Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, де почала кар'єру актриси, змінивши прізвище на Беннет. Вона була ведучою телешоу The Nightlife і в 2012-2013 отримала другорядну роль в серіалі каналу ABC «Нешвілл». У грудні 2012 року, Хлоя Беннет, маючи в своєму резюме лише одну значущу роботу, отримала одну з головних ролей (агента Скай) в серіалі каналу ABC «Агенти" Щ. І.Т. "», заснованому на однойменному коміксі компанії Marvel.


ПостериІм’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар