Пітер Берґ


Peter Berg
Дата народження:
11 березня 1964

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський режисер, актор, сценарист і продюсер.

Пітер Вінклер Берг народився 11 березня 1964 року в Нью-Йорк Сіті, штат Нью-Йорк, США. Батька звати Селлі, а маму Леррі Берг. Також у Пітера є молодша сестра – Мері. Після закінчення школи, він вступив в Macalester College в St. Paul. Там Берг вивчав мистецтво і театр. Він закінчив коледж в 1984 році. У 1985 році Пітер переїхав до Голлівуду, де спочатку працював асистентом в продукції.

Дебют Берга в кіно відбувся в 1988 році з епізодичної ролі в серіалі "Джамп Стріт, 21".

У 1997 році акторові вдалося зіграти разом з такими зірками, як Роберт де Ніро, Сильвестр Сталлоне і Харві Кейтель в картині "Поліцейські".

У 1998 році Берг себе спробував і в режисерському кріслі – світ побачив фільм "Дуже дикі штучки" з Камерон Діаз. У 2003 році вийшла ще одна стрічка від Пітера – "Скарб Амазонки".

У 2004 році актор зіграв разом з Томом Крузом і Марком Руффало в непоганому фільмі «Співучасник».

У 2008 році Берг-режисер доклав руку до створення досить відомої стрічки "Хенкок" з Уіллом Смітом у головній ролі.

У 2012 році Пітер Берг за свою режисерську роботу був номінований на антипремію "Золота малина" за фільм "Морський бій", але американцеві пощастило не отримати нагороду.

2013 рік запам'ятався непоганий режисурою і сценарієм до стрічки "Вцілілий".

13 вересня 2016 року на Міжнародному фестивалі в Торонто вперше була показана нова картина режисури Берга "Глибоководний горизонт", головні ролі в якій зіграли Ділан О'Брайен і Марк Уолберг. В майбутньому вже заплановано кілька фільмів співпраці режисера Пітера Берга і актора Марка Уолберга – "День патріота", "22 миля", "Людина на 6 мільярдів", "Кокаїнові ковбої".

Зараз Пітер одружений з Елізабет Роджерс. У подружжя є одна дитина.
Ім’я:
28 вересня 2021
Ваш коментар