Зента Бергер


Senta Berger
Дата народження:
13 травня 1941

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Австрійська і німецька актриса і продюсер.

Її батько був музикантом. Дівчинка вперше з'явилася на сцені у віці чотирьох років, батько акомпанував її співу на фортепіано. У п'ять років вона почала займатися балетом. Потім вона почала брати приватні уроки акторської майстерності. У 1957 році отримала свою першу невелику роль в кіно. Навчалася в відомої акторської школи Макса Рейнхардта в Відні. У 1958 році вона стала наймолодшою ​​актрисою віденського Театру в Йозефштадт. Багато режисерів із задоволенням запрошували Сенту Бергер в свої картини, але вона скоро втомилася від мюзиклів і в 1962 році відправилася до Голлівуду, де їй довелося попрацювати зі справжніми зірками.

У 1963 році Бергер познайомилася з Міхаелем Верховеном, вони разом працювали над створенням фільму, а в 1966 році одружилися. Після народження двох синів Сента повернулася до театральної роботі. Вона успішно грала в віденському Бургтеатре, в Гамбурзі і в берлінському театрі імені Шиллера. У 1985-86 знімалася в популярному німецькому пародійному телесеріалі Kir Royal - Aus dem Leben eines Klatschreporters ( «Кір Королевич - з життя скандального репортера», 1986). Далі були зйомки в інших телесеріалах, включаючи «Комісар Рекс». Тоді ж вона почала кар'єру співачки.

З лютого 2003 року Сента Бергер - президент німецької кіноакадемії. Навесні 2006 року в Німеччині була опублікована її автобіографія.
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар