Шарль Берлінг - біографія, фільмографія та фото Шарль Берлінг - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Шарль Берлінг


Персона - Шарль Берлінг
Like
«Charles Berling»
Дата народження:
30 квітня 1958

Біографія

Актор.

Місце народження: Сен-Манде, Франція.

Народився в сім'ї лікаря, ким був його батько військовий, мати ж викладала в школі. Театральний світ майбутній артист відкрив для себе коли йому виповнилося 15 років. Саме тоді він грає в театральному симпозіумі, прийшовши туди разом зі своїм братом, який і був творцем. Через деякий час він починає вивчати акторську майстерність в одній з шкіл в Брюсселі. Закінчивши навчання, він грає в театрі, при цьому в Стратсбурзі, прийнявши запрошення від Жана-Луї Мартінеллі. Там актор пробув кілька років, в результаті вирішуючи приділяти час і зйомкам у кіно. Всього, перш ніж присвятити частинку свого часу кіно, він провів у театрі дев'ять років. Серед його п'єс такі: "Роберт Зукко", "Школа дружин", "Парк" та інші.

Дебютом стала поява у фільмі "Вбивство в домі" (1982). Популярність прийшла в 1996 році з роллю маркіза у фільмі "Насмішка", за яку він був у підсумку номінований на Сезар як Кращий виконавець чоловічої ролі. Його ролі включають в себе як персонажів кіно, так би мовити, з розряду мейнстриму, так і та авторського кіно. Він намагається чергувати свою участь у різних типах і жанрах кіно. Не гребує появами в телевізійних фільмах.

Будучи людиною творчою, актор іноді співає, випустивши в 2012 році альбом. У нього є колаборації з Карлою Бруні-Саркозі, Бертраном Букала і Філіпом Жаккі. Був одружений на Каміль Жепі і Софі Хаті, з обома він зараз розлучений.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
22 серпня 2019
Ваш коментар