Джон Бернтал


Персона - Джон Бернтал
Like
Jon Bernthal
Дата народження:
20 вересня 1977

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Американський актор Джонатан Едвард Бернтал народився 20 вересня 1976 року в Вашингтоні. Після закінчення школи, він вирішує вступити в коледж Скідмор, що знаходиться в Нью Йорку. По його закінченню, хоче вивчати акторську майстерність. Для цього він навіть переїжджає до Москви, де вступає в МХАТ. Під час навчання, виступає як гравець в бейсбол в європейській професійній лізі. В цей же час, був помічений директором Розширеного Навчального театру Гарвардського університету, куди і поїхав закінчувати навчання. Після закінчення навчального закладу в 2002 році, бере участь у більш ніж 30 п'єсах, включаючи постановки на Бродвеї.

Поступово переходячи на «екранні» роботи, іноді грає в теле-шоу. Помічають його після ролі в індії фільмі «День Зеро» (2007), де він зіграв разом з Елайджею Вудом. Потім він знімається в 2009 році у другорядних ролях в сіквелі «Ніч в музеї 2» і «Примарі» Романа Поланскі. Але популярність йому приносить роль Шейна Уолша, одного з провідних персонажів перших двох сезонів серіалу «Ходячі мерці», запущеного в ефір з руки Френка Дарабонта.

У даний момент Джон Бернтал проживає в Венеції, час від часу знімаючись у ролі допоміжних персонажів різних популярних серіалів і фільмів.


ПостериІм’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар