Деміан Бічір


Demiаn Bichir
Дата народження:
01 серпня 1963

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Мексиканський кіно і телеактор, номінант на премію «Оскар» за роль турботливого батька Карлоса Галиндо в драмі Кріса Вайца «Краще життя» (2011).

Деміан Бішір народився 1 серпня 1963 року в Торреоні, штат Коауїла, в родині акторів Алехандро Бішір і його дружини Марікруз Нахера. Акторський дебют Бішір відбувся в 14-річному віці, в драматичному телесеріалі «Рина», де хлопчик зіграв роль Хуаніто. Аж до 1985 року Бішір грав в одних тільки телесеріалах.

У 1985 році Деміан Бішір вперше знявся у великому кіно, виконавши роль Чаю в повнометражній драмі Ігнасіо Ретеса «Подорож в рай». Після цього пішли невеликі ролі у фільмах «Готель« Колониал »і« Каяття ». Перевтілення в Хорхе в детективному трилері «Червоний світанок (англ.) Рос.» Принесло актору справжню популярність на батьківщині: фільм став володарем 11 статуеток премії «Аріель». У 1995 році сам Бішір виграв цю премію за виконання ролі Моріса в трилері «На смерть». Одна з найуспішніших ролей Бішір - Томас в комедії «Секс, сором і сльози» (1999), за роль в якій актор знову номінувався на премію «Аріель». У 2003 році Бішір став лауреатом премії MTV Movie Awards, що роздається спеціально для мексиканських акторів, в категорії, названої на честь його самого - «Кращий Бішір у фільмі». Статуетку Деміаном вручили за роль боксера Менні в комедії «Немає звісток від Бога».

2011 рік став знаковим для кар'єри Бішір: актор перевтілився в люблячого і турботливого батька Карлоса Галиндо в драмі Кріса Вайца «Краще життя». 24 січня 2012 року Американська академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила номінантів на премію «Оскар», в числі яких був і Деміан Бішір, поборовшись за статуетку з Гері Олдменом, Джорджем Клуні, Бредом Піттом і Жаном Дюжарденом. За словами самого Бішір, він був приголомшений своєю номінацією і вважає, що її б не було, якби Кріс Вайц ні режисером фільму. Примітно, що Бішір є першим мексиканським актором, номінованим на «Оскар», з 1964 року - року, коли був висунутий Ентоні Куїнн.Постери
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар