Джессіка Біл


Jessica Biel
Дата народження:
03 березня 1982

Рейтинг персони

8.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Американська актриса і колишня модель.

Джессіка Біль народилася в  місті Елай, штат Мінессота (США) і виросла в Болдері, штату Колорадо (США). Вперше її помітили в 1994 на конкурсі молодих талантів в Лос-Анджелесі. Потім послідувала робота у модельному бізнесі. 

У 1996 році вона почала зніматися в телешоу "7-ме небо", яке продюсував Аарон Спеллінг. Незабаром її запросили знятися в якості онуки Пітера Фонди в картині "Золото Улі" (1997), потім послідувала роль у "Я повернуся додому до Різдва" (1998). Але Джессіці незабаром набридли ролі хорошої дівчинки на телебаченні і вона попросила продюсерів звільнити її від ролі в проекті "7-ме небо", стверджуючи, що саме через цю роль їй не вдалося отримати роль в картині "Краса по-американськи" (1999). Продюсери відмовилися розривати контракт, і тоді вона придумала хитрий хід: знялася для обкладинки журналу "Gear" в березні 2000 під заголовком "Падший ангел". Журнал мав величезну популярність, публікація мала скандальний резонанс і Джессіку таки звільнили від ролі у шоу. Але не можна сказати, що після цього її кар'єра в кіно різко пішла вгору. 

У 2001 вона знялася в "Літньому нарисі", але картина навіть не попала в прокат. Кумедно але в результаті їй не вдалося назавжди піти від тяжкої спадщини "7-го неба". У 2002 Роджер Ейворі запросив її в картину "Правила сексу" в ролі Мері Кемден – героїні того самого телешоу. Джессіка знялася в таких фільмах як  "Техаська різанина бензопилою" (2003), "Блейд: Трійця", "Сотовий" (2004), "Стелс", "Елізабеттаун" (2005), "Чак і Ларрі" (2007). 

Проривом для Джессіки стала роль Софі коханої героя Едварда Нортона в "Ілюзіоністі" (реж. Ніл Бургер, 2006), за яку вона отримала дві премії. Була партнеркою Ніколаса Кейджа у фільмі "Пророк" (2007).Постери
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар