Ян Бейвут


Jan Bijvoet
Дата народження:
28 грудня 1966

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Ян Бейвут - бельгійський кіноактор, з 2005 року один з керівників компанії «Theater Zuidpool», в якій також за сумісництвом працює в якості актора.

Ян народився 28 грудня 1966 року в Антверпені (Фландрія, Бельгія). Освіту здобув в студії Германа Тейрлінка. У 1991 році він вперше з'явився на сцені голландського театру «NTGent» в постановці «Йозеф з Єгипту». У театрі Бейвут переграв безліч ролей, з'являючись в образах героїв вистав «Пер Гюнт», «L. King of Pain »,« Asem »та інших. Також він співпрацював з компаніями «Nachtelijk Symposium» і «Gruis». У 2007 році Ян був номінований на премію в області Виконавчих мистецтв фламандської культури.

На екрані Бейвут дебютував в невеликій ролі бельгійського серіалу «Wittekerke» в 1993 році. І в тому ж році з'явився в повнометражній драматичній стрічці Еріка Ван Лойя «Ad Fundum».

Пізніше актора можна було побачити на телеекранах в кримінальному серіалі «Патруль 101» і детективній багатосерійній стрічці «Witse».

У 2012 році актор отримав світове визнання зігравши Коена в музичній драмі «Розімкнутий коло», знятій режисером Феліксом ван Грунінгеном. І вже через рік Бейвут постав перед глядачами в головній ролі в новому дітищі нідерландського режисера Алекса ванн Вармердама («Мешканці півночі», «Офіціант», «Останні дні Емми Бланк») - трилері «Порушник спокою».

Разом з музикантом Хадевіком Красом Ян перебуває в музичному дуеті «Сієста». Співпрацюючи з німецьким музикантом Блікса Баргельдом, вони записали свій перший компакт-диск.
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар