Бред Берд


Brad Bird
Дата народження:
24 вересня 1957

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський режисер, сценарист, актор і продюсер.

Філіп Бредлі Берд (більш відомий як Бред Берд) народився 24 вересня 1957 року в Келіспеллі, штат Монтана, США, у родині Майорі та бізнесмена Філіпа Бердів. Коли майбутньому режисерові було 11 років, він потрапив на екскурсію до Walt Disney Studios. Він просто-таки закохався в ремесло мультиплікаторів і мріяв повернутися сюди працювати. Не минуло й чотирьох років, як Бред стримав своє слово та став співробітником всесвітньо відомої компанії. У 1975 році Берд закінчив Старшу школу Корвалліса, штат Орегон, після чого взяв трьохрічну перерву. Пізніше режисер отримав стипендію від Disney на навчання в Інституті мистецтв Каліфорнії у Валенсії.

Дебют Бреда в кінематографі відбувся в 1985 році з написання сценарію до одного епізоду серіалу "Дивовижні історії".

Всесвітня популярність до Берда прийшла в 1999 році, коли він брав участь над створенням мультфільму "Сталевий гігант".

У період із 2004 по 2007 роки режисер, сценарист і актор озвучки був зайнятий у роботі над відмінними картинами студії Pixar "Суперсімейка" (2004) і "Рататуй" (2007). За обидва ці проекти Бред отримав "Оскар" за "Найкращий анімаційний фільм" а також за обидві номінувався за "Найкращий сценарій".

Протягом 2011-2015 років фільмографію Берда поповнили стрічки "Місія нездійсненна: Протокол Фантом" (2011, режисура), "Світ Юрського періоду" (2015, як актор), "Земля майбутнього" (2015, режисура + сценарій).

Бред Берд одружений із монтажером Елізабет Кенні. Він є батьком трьох синів: Майкла, Джека та Ніколаса.
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 14 вересня 2017 13:40
0
Bred Bird you are a wonderful stage-director. I am your fan. I very like,that you make movies,but a film "Tomorrowland",would very please me as though not only, it that Athena died in the end. If you are not difficult, then ask you do "Tomorrowland 2 ". And do there so, that Athena born again and it is desirable the grown man. Ask, ask, ask and once again ask do so,as I aske. Pleas!!!
Бред Бёрд ви чудовий режисер.  Я ваша фанатка. Мені дуже подобається те,що ви снімаєте, але мені б дуже сподобався фільм "Земля будущого " ,як би не єдине, це те,що в кінці Афіна померла. Якщо вам не складно, то прошу вас зробіть "Земля будущого 2". І зробіть там так,щоб Афіна відродилася і бажано дорослою людиною. Прошу,прошу, прошу і ще раз прошу зробіть так, як я прошу. Будь,ласка!!!
.