Софія Блек-Д'Еліа


Sofia Black-D'Elia
Дата народження:
21 грудня 1991

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Софія Блек-Д'Еліа - американська актриса, що отримала популярність завдяки ролям у серіалах «Молокососи» і «Посланці».

Софія з'явилася на світ 24 грудня 1991 року в Кліфтоні американського штату Нью-Джерсі. У сім'ї Блек-Д'Еліа виховувався також її старший брат Кайл. Мама Софії має російські та єврейські корені, а рід батька походить з Італії. Ще до закінчення середньої школи в Кліфтоны, 17 річна Софія виконала свою першу роль другорядного персонажа (Бейлі Уеллс) в серіалы виробництва «ABC» - «Всі мої діти». Після закінчення школи вона почала займатися акторською майстерністю у Білла Еспера в його студії. Після дворічного навчання за програмою «Мейснер», Софія живе і працює в Нью-Йорку.

Першим успішним проектом для Блек-Д'Еліа став ремейк однойменного британського телевізійного шоу «Молокососи», що демонструвався на телеканалі «MTV», який проіснував зовсім недовго. Актриса виконувала в ньому роль Тії Марвелл протягом 10 епізодів. Після цього молода актриса грала епізодичні ролі в серіалах «Пліткарка» (у ролі Сейдж Спенс) і «Зрада» (у ролі Джулс Уітман). Також її можна було побачити в пілотному випуску серіалу «Кримінальне правосуддя».

У 2012 році Софія зіграла роль героїні Еріки в короткометражному 19-хвилинному фільмі «Якась дорога», а в 2013 з'явилася на екранах в повнометражних фільмах «Породжений війною» англійського режисера Вікі Джуїсон (в ролі Міни) і драмі Джеймса Грея «Фатальна пристрасть», де працювала на знімальному майданчику разом з Маріон Котійяр і Хоакіном Феніксом.

У 2014 році глядачі змогли побачити Софію в головній ролі фантастичного трилера, знятого режисером Діном Ізраелайтом «Контінуум», де її партнером по ролі став молодий американський актор Джонні Уестон. У тому ж 2015 року на екранах стартував драматичний телесеріал «Посланці», в якому актриса знову стала виконавицею головної ролі разом з Шантель Ван Сантен, Джоелом Кортні і Дж. Д. Пардо.

У 2015 році також очікується прем'єра фільму жахів Генрі Джуста і Еріель Шульмана «Viral», де Блек-Д'Еліа з'явитися в образі головної героїні Емми разом з Аналі Тіптон. Ще одна очікувана картина, в якій зніметься Софія, вийде на екрани в 2016 році, нею стане історичний фільм Тимура Бекмамбетова «Бен-Гур».Постери
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар