Сельма Блер


Selma Blair
Дата народження:
23 червня 1972

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актриса.

Справжнє ім'я: Сельма Блер Бейтнер.

Місце народження: Саутфілд, Мічіган, США.

Актриса була однією з чотирьох дітей у сім'ї. Прізвище свого батька (Бейтнер) вона прибрала, залишивши материнську Блер, коли батько пішов з сім'ї. Правда тоді Сельмі було 23 роки, але вона порахувала, що так, як її нічого не пов'язувало з батьком, то й прізвище його їй не було потрібне.

Навчання в пройшла в школах рідного Мічігану, одна з яких була єврейською. У 1994 році майбутня зірка кіноекранів закінчила університет все в тому ж Мічігані, покинувши його зі званням бакалавра. Брала участь у постановках місцевого театру, в майбутньому подумуючи про кар'єру балерини або дресирувальника коней. Після навчання дівчина вирішує продовжити своє захоплення фотографією, чим вона займалася після середньої школи, вже на більш високому рівні і їде в Нью-Йорк, де несподівано стає актрисою. Там вона зніметься в епізодичних ролях в серіалах "Пригоди Піта і Піта", "Зена - Принцеса Воїн", "Друзі". У 1997 брала участь у кастингу на головну роль в серіал "Баффі - винищувачка вампірів".

Коли в 1999 році на екрани виходит стрічка "Жорстокі ігри", знята за однойменною п'єсою, на неї звертають пильну увагу. Правда перед цим актриса встигла себе показати у ще одному молодіжному фільмі під назвою "Фанатка" (1998). У 2001 на екрани виходить "Шосе", де її напарниками стають Джаред Лето і Джейк Джилленхол, а ще стрічка "Блондинка в законі". Виконуючи не перші, але відразу після них ролі, найчастіше головні допоміжні ролі, Сельма Блер відрізняється акторською гнучкістю, за що і цінується.

2000 подарував актрисі нагороду Movieline's Young Hollywood Award, як помітній актрисі. У 2004 на світові екрани виходить фільм Гільєрмо Дель Торо "Хеллбой", за коміксами Майка Мігноли, який в черговий раз звеличив її як актрису. У тому ж році вона виходить заміж за Ахмета Заппу, музиканта і актора, з яким розлучається в 2006 році. У 2008 Дель Торо знімає сиквел "Хеллбоя". У 2012 була запрошена на знімальний майданчик серіалу "Управління гнівом", головну роль в якому виконував Чарлі Шин. Проте довго дівчина там не пробула, так як у неї виникли деякі тертя з Шином.

Зараз актриса в цивільному шлюбі за Джейсоном Бліком, дизайнером, від якого в 2011 році народила сина Артура Сента. Правда в госпіталі актрисі довелося робити кесарів розтин. Коли дівчина була на п'ятому місяці вагітності, грала в стрічці Тодда Солондза "Темна конячка".Постери
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар