Емілі Блант


Emily Blunt
Дата народження:
23 лютого 1983

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 18

Біографія

Британська актриса. 

Народилася в Лондоні, Англія, Великобританія. Повне ім'я - Емілі Олівія Ліа Блант

Перш ніж стати кіноактрисою, Емілі Блант грала в театрі, в 2001 році вона дебютувала в постановці "Королівська сім'я" лондонського Haymarket Theatre. 

Дебют Блант на телеекрані відбувся в 2003 році в історичному епосі "Будіка". Вже наступного року Емілі серйозно заявила про себе як про майбутню зірку, з'явившись в одній з головних ролей в драмі "Моє літо кохання". Фільм зробив великий резонанс серед шанувальників незалежного кінематографа. Блант разом з партнеркою по фільму була названа кращою новою актрисою багатьма авторитетними виданнями у Великобританії і США. 

Після помітного успіху "Мого літа кохання" Емілі Блант отримує пропозицію від Голлівуду — роль асистентки Емілі в екранізації світового бестселера "Диявол носить Prada" (2006). За цю роль Блант була номінірованна в 2007 році на пермію "Золотий глобус" і "BAFTA" в категорії "краща актриса другого плану". У тому ж році Емілі Блант повторно номінується на "Золотий глобус" в категорії "краща актриса другого плану на телебаченні" за свою роль в телевізійній драмі "Дочка Гідеона" і перемагає в ній.  

В 2009 році Емілі удостоїлася третьої номінації на премію "Золотий глобус" в категорії "краща драматична актриса" за фільм "Молода Вікторія".

Серед фільмів з її участю можна назвати такі картини як "Одержимість" (2006), "Війна Чарлі Уілсона" (2007), "Життя по Джейн Остін" (2007), "Примари" (2007), "Молода Вікторія" (2009), "Дика штучка" (2009), "Людина-вовк" (2010) та інші.
Постери
Ім’я:
02 березня 2021
Ваш коментар