Назанін Боніаді


Nazanin Boniadi
Дата народження:
22 травня 1982

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Назанін Боніаді - британська актриса іранського походження, відома за ролями у фільмах «Танцюючий в пустелі» і «Шайрін». Назанін з'явилася на світ в Тегерані (Іран) 22 травня 1980 року, однак виросла в Лондоні, куди емігрувала її сім'я під час Іранської революції. Там дівчина закінчила приватну школу, і за волею батьків поступила в Каліфорнійський університет в Ірвайні на відділення біології, навчання закінчила в 2003 році зі ступенем бакалавра біологічних наук. Зараз Боніаді живе і працює в Америці.

Перші кроки в кінематографі Назанін зробила на студіях США на початку 2000-х років. У цей період її можна було побачити в епізодах серіалів «CSI Місце злочину», «24 години», «Анатомія пристрасті», «Як я зустрів вашу маму» (у ролі дівчина головного героя Барні - Нори) та інших. У цей самий час молода актриса отримала роль Лейли Мир у серіалі від каналу «ABC» «Головний госпіталь».

У 2008 році Боніаді отримала дві ролі в повнометражних фільмах - фантастичному бойовику «Залізна людина» (режисера Джона Фавро) з Робертом Дауні молодшим і «Всі відтінки Рея» режисера Джаффарі Махмуда. Після цього актриса знімалася в багатосерійних стрічках «Форс-мажори», «Батьківщина», «Друзі назавжди», «На старт!» І «Рошелль». А в другій частині третього сезону серіалу «Скандал» вона отримала одну з лідируючих другорядних ролей.

Всього за свою акторську кар'єру Назанін виконала понад 20 різнопланових ролей. У 2014 році вона поповнила свою творчу біографію відразу двома головними ролями: в комедії Раміна Найамі «Закохана Шайрін» і біографічній драмі «Танцюючий в пустелі» Річарда Реймонда.

Зараз Назанін Боніаді знімається в історичному фільмі американського режисера казахського походження Тимура Бекмамбетова «Бен-Гур», де буде ділити знімальний майданчик разом з американським актором Морганом Фріманом, ізраїльтянкою Аелет Зурер, британцями Тобі Кеббелл і Джеком Хьюстоном, бразильцем Родріго Санторо і багатьма іншими акторами з різних країн.

Крім кінокар'єри Боніаді веде активне соціальне життя: вона є представником правозахисної організації «Міжнародна амністія».Постери
Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар