Валері Боннетон - біографія, фільмографія та фото Валері Боннетон - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Валері Боннетон


Персона - Валері Боннетон
Like
«Valérie Bonneton»
Дата народження:
05 квітня 1970

Біографія

Валері Боннетон - французька актриса, яка на сьогоднішній день встигла виконати більше 40 різнопланових ролей. Найбільш відомі ролі відбулися у фільмах «Вулкан пристрастей», «Хто хоче бути коханим?» і «Маленькі секрети».

Валері народилася 5 квітня 1970 року в Сомені (Франція). До шістнадцятирічного віку вона жила у французькій комуні Аніш, де закінчила коледж. Після цього вона навчалася азів акторської майстерності в школі драми «Cours Florent», а потім у Вищій національній консерваторії драматичного мистецтва в Парижі, яку закінчила в 26 років. Валері почала свою кар'єру в театрі, де познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Франсуа Клюзе, в 2001 році вони грали разом на одній сцені.

Поступово вона почала з'являтися на екранах, спочатку в невеликих і епізодичних ролях. Однак дебютувала починаюча актриса в головній ролі короткометражної стрічки режисера Хелен Енджел «La vie parisienne» в 1995 році. В кінці 1990-х років її можна було побачити в таких картинах як «Любов плюс...», «Зіграємо по-крупному», «Шлях вільний», «Смерть китайця», «Прогулянка з придурками» та багатьох інших.

За період першого десятиліття 2000-х років Боннетон виконала понад 15 ролей у фільмах і серіалах, серед них комедії «Любов зла», «Салон магії», «Бутік», мелодрама «Ви так прекрасні», «Джунглі», «Школа для всіх», а також серіали «Новели Гі Де Мопассана», «Венера і Аполлон» та інші. У 2007 році на телеекранах стартував новий комедійний серіал «Що таке добре, що таке погано», в якому Боннетон постала перед телеглядачами в образі однієї з головних героїнь. Після цього проекту актриса здобула славу, її популярність зростала, і незабаром почали надходити нові цікаві пропозиції від режисерів. Так в 2010 році вона зіграла у фільмі Гійома Кане «Маленькі секрети», де знімалася разом зі своїм чоловіком Франсуа Клюзе і французькою актрисою Маріон Котійяр. У тому ж році Боннетон отримала приз «César Award» за кращу роль другого плану.

У 2013 році Валері виконала головну роль у пригодницькій комедії режисера Александра Коффре «Вулкан пристрастей», а її напарником по ролі став французький актор Дені Бун (відомий за фільмом «Бобро пожаловать!»). У тому ж році Боннетон з'явилася на екрані в ще одній картині «Любов у квадраті», а через рік порадувала своїх шанувальників відразу декількома ролями в нових французьких комедіях, серед яких «Напевно», «Любов від усіх хвороб» (режисером виступив її колега актор Дені Бун) і «Джекі в царстві жінок» з Шарлоттою Генсбур і Венсаном Лакостом в головних ролях.

Валері Боннетон була одружена з французьким актором Франсуа Клюзе, від якого в 2001 році вона народила сина, а в 2006 доньку. Проте в 2010 році пара офіційно оголосила про розірвання відносин.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
22 серпня 2019
Ваш коментар