Г'ю Бонневілль


Hugh Bonneville
Дата народження:
10 листопада 1963

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Британський актор.

Х'ю Річард Бонневілль Вільямс народився 10 листопада 1963 року в Паддінгтоні, Лондон, Англія, Великобританія, у родині медсестри й хірурга. Майбутній актор Навчався в підготовчій школі Далвіча в Лондоні, а пізніше у Школі Шерборна, графство Дорсет. Вищу освіту Х'ю отримував у Коледжі Корпусу Христа при Кембриджі, де вивчав теологію. Паралельно з цим Бонневілль відвідував Академію драматичного мистецтва Веббера Дугласа. Згодом актор кинув Кембридж, щоб більше сконцентруватися на грі на сцені. Х'ю став випускник Національного молодіжному театру, а також виступав у багатьох інших театрах: Відкритий театр в Ріджентс Парку, Королівський національний театр та інші.

Дебют Бонневілля в кіно відбувся в 1990 році з 2 епізодів серіалу "Законник".

До кінця ХХ століття актор узяв участь у таких хороших фільмах, як "Франкенштейн" (1994), "Завтра не помре ніколи" (1997), "Ноттінг Хілл" (1999).

Дуже пам'ятним для Х'ю став 2010 рік. Саме тоді він почав свій шлях у серіалі "Абатство Даунтон" (52 епізоди), який йому приніс популярність і номінацію на "Золотий глобус" у 2012 році. Крім того, цього ж 2010 року вийшли картини "Третя зірка" й "Руки-ноги за любов", де зіграв Бонневілль. Через рік він знявся в 3 епізодах шоу "Доктор Хто".

У 2014 році актор був зайнятий у непоганих стрічках "Мисливці за скарбами" і "Пригоди Паддінгтона".

Х'ю Бонневілль одружений на Лулу Еванс. У пари є один син.Постери
Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар