Дуґлас Бут


Douglas Booth
Дата народження:
09 липня 1992

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Англійський актор.

Народився в Лондоні, Англія, Великобританія.

Повне ім'я - Дуглас Джон Бут

Більшість глядачів знає актора по фільму «Переживаючи за Боя», де він виконав роль головного героя Боя Джорджа. Мати Дугласа за професією художниця, має голландсько-іспанські корені, а батько, що працює в сфері морських перевезень, корінний британець. З дитинства захоплювався танцями і акторською майстерністю. З самого раннього віку Бут марив сценою. Паралельно зі шкільними заняттями відвідував заняття музики по класу духових інструментів. Навчався в західній частині графства Кент, в школі Севенокса. Деякий час підробляв у Національному Молодіжному театрі.

Дебют у кіно відбувся в 2006 році, Дуглас виконав роль Сагара (одну з головних ролей) в британському фільмі в жанрі фентезі «Hunters of the Kahri» режисера Алі Патерсона. Через три роки взяв участь у зйомках пригодницької стрічки Джуліана Феллоуза «З часу в час», після чого його акторська кар'єра пішла в гору. З 2010 року починає активно зніматися, актор був зайнятий відразу в декількох картинах протягом декількох років. Так у 2010-му світ дізнався і полюбив Дугласа завдяки головній ролі у фільмі «Переживаючи за Боя» Джуліана Джаррольд. Біографічна стрічка оповідає про життя культової постаті в світі моди Джорджа О `Дауда. І в тому ж році Бут зіграв в історичному міні-серіалі виробництва Канади, Великобританії та Німеччини «Стовпи Землі». 2011-й рік ознаменувався для Дугласа участю відразу в трьох роботах: телевізійному фільмі «Крістофер і йому подібні», в молодіжному фільмі «Літо. Однокласники. Любов »Лізи Азуелос, де він виконав роль Кайла і в драматичному серіалі Брайана Кірка« Великі надії »за однойменним романом Чарльза Діккенса. У головній ролі Піпа Бут завоював симпатію широкої глядацької аудиторії різного віку. А тим, у кого ще залишилися сумніви з приводу таланту юного актора, випала чудова можливість переконатися в зворотному під час перегляду сучасної версії легендарної драми «Ромео і Джульєтта», знятої режисером Карло Карлей. Разом з чарівною напарницею по знімальному майданчику Хейлі Станфелд, новоспечені Ромео і Джульєтта знову підігріли глядацький інтерес до нев'янучої класики, але вже в новій «обгортці». У 2014-му Дуглас Бут з'явився на кіноекранах в пригодницькій фантастичній стрічці «Ной» відомого режисера Даррена Аранофськи («Фонтан», «Чорний лебідь»). Колегами по цеху стали знамениті Рассел Кроу, Дженніфер Коннеллі, Ентоні Хопкінс і Емма Уотсон.

У вільний від роботи час, Дуглас любить відпочивати з друзями і дівчиною. Ранок вихідного дня актор полюбляє починати не раніше 11 години, після чого розслабитися за прочитанням книг і газет, а також просто прогулятися вулицями рідного міста з улюбленим собакою. Тим не менше, навіть у проміжках між постійними зйомками, працює вдома, ретельно вивчає нові сценарії і поглиблюється в можливо майбутні ролі.Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар