Хав'єр Ботет


Javier Botet
Дата народження:
30 липня 1977

Рейтинг персони

8.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Іспанський актор, режисер, сценарист і продюсер.

Хав'єр Ботет Лопез народився 31 липня 1977 року в Сьюдад-Реалі, Іспанія. Іспанець став відомий завдяки рідкісному генетичному захворюванню, з яким він народився. Він називається синдром Марфина – у людини нестача жирових клітин (надмірна худоба) і неймовірно витягнуті кістки, а відповідно, і кінцівки. Дуже гнучке тіло двометрового актора дозволяє йому приймати неймовірні форми і втілювати моторошних персонажів фільмів жахів, чим він і прославився.

Дебют в кінематографі для Хав'єра відбувся в 2005 році з маловідомої картини "У тихому болоті".

У 2007 році талант актора помітили режисери Жауме Балагуеро і Пако Пласа і запросили його в свій фільм "Репортаж". Цю роботу можна вважати стартом кар'єри Ботета в хоррорах. У тому ж році була участь у невдалій стрічці "Мільйон років до нашої ери 2".

Трьома роками потому Хав'єр знявся в непоганий картині Алекса де ла Іглесіа "Сумна балада для труби". Ще через 2 роки, а саме в 2012, іспанець зіграв в триквелі "Репортаж з весілля", який вийшов не таким хорошим, як оригінал або хоча б сиквел 2009 року, де актор зіграв незначну роль (не було зазначено в титрах). У квадриквелі 2014 року його знову не вказали в титрах.

2013 рік відкрив Ботета з нового боку. Тоді він спробував себе як режисер і сценарист фільму "Врешті-решт всі помремо". Крім того, в цьому році була одна з його найвідоміших ролей у стрічці "Мама" і менш відома робота "Відьми з Сугаррамурді".

2015 рік став дуже продуктивним в кар'єрі Хав'єра. Саме тоді він знявся в картинах "Багряний пік", "Легенда Х’ю Гласса" і "По той бік дверей".

У 2016 році актор з'явився на екранах в таких проектах, як "Закляття 2" і "Не стукай двічі".
Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 08 квітня 2018 17:15
0
Синдром Морфана.автор,учи матчасть
.