Тарек Будалі


Персона - Тарек Будалі
Like
Tarek Boudali

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 21

Біографія

Французький актор, режисер і сценарист марокканського походження.

Тарек Будалі народився 5 листопада 1979 року у Франції. Актор є випускником вищої технічної сертифікації. Уже в молодому віці він захопився творчістю комедійної трупи "Банда Фіфі". Згодом Тарек сам вступив до їх складу та став одним із найяскравіших представників разом з Філіпом Лашо, Рім Керісі та Жюльєном Арруті. Спочатку Будалі був пародистом і, в основному, брав участь у скетчах і постановках, але з часом він доріс і до великого кіно.

Дебют Тарека в кінематографі відбувся в 2010 році з невеликої ролі у фільмі Паскаля Шомеля "Серцеїд".

У 2013 році на екрани вийшла перша серйозна робота "Банди Фіфі" під назвою "Париж за будь-яку ціну" режисури Рім Керісі та за участі Будалі.

Наступний 2014 рік став дуже знаковим для цієї команди, адже саме тоді вийшла одна з їх найвідоміших робіт – картина Ніколя Бенаму та Філіпа Лашо "Superнянь", де сам Тарек зіграв одну з головних ролей, а також став одним із авторів сценарію. Через рік вони випустили продовження "Superнянь 2", де Будалі тільки виконав свою роль на екрані.

2017 рік для актора запам'ятався роботою над стрічкою Філіпа Лашо "SuperАлібі" ( "Alibi.com") і проектом його ж режисури і сценарію "Одружись на мені, чувак".


ПостериІм’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар
оляГость
оляГость 02 лютого 2018 19:03
0
почему нет нигде его биографии?
.