Річард Брейк


Richard Brake
Дата народження:
30 листопада 1964

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Британо-американський актор.

Річард Колін Брейк народився 30 листопада 1964 року в Істард-Мінасі, Хенгоїд, Уельс, Великобританія. У 1967 році його сім'я переїхала до Атланти, штат Джорджія, США. Крім того, дитинство Річард проводив і в штатах Огайо, Теннессі, Коннектикут, Північна Кароліна. В Гудзоні, штат Огайо, він відвідував академію Western Reserve. Вищу освіта Брейк отримав в Університеті Д’юка, штат Північна Кароліна. Акторської майстерності він навчався в нью-йоркській студії Михайла Чехова, а також в лондонських театральних училищах "Mountview" і "Kogan Academy of Dramatic Arts".

Першою появою на екранах для Річарда стала епізодична роль в серіалі "Дживс і Вустер" в 1993 році.

Великих робіт Брейку довелося чекати до 2003 року, коли він взяв участь у фільмі "Холодна гора".

2005 і 2006 роки було дуже напруженими в кар'єрі актора. Тоді він зіграв у таких картинах, як "Бетмен: Початок", "Doom", "Мюнхен" (всі 2005), "Чорна орхідея", "Ганнібал: Сходження" (обидві 2006).

2011 запам'ятався невеликою роллю в стрічці "Води слонам!". Двома роками потому Річард зіграв у фільмах "Радник" і "Тор 2: Царство темряви".

Починаючи з 2014 року, Брейк виконує роль Короля ночі в серіалі "Гра престолів". З цього ж часу він з'являвся в епізодах різних відомих шоу, серед яких "Грімм", "Рей Донован", "Гострі козирки".

У 2015 році актор взяв участь у картинах "Kingsman: Секретна служба" і "Шпигун".

Річард Брейк був одружений з Рейчел Брейк. Від цього шлюбу у нього двоє дітей.
Постери
Ім’я:
25 лютого 2021
Ваш коментар