Увійти через
facebook google
 

Елісон Брі


Персона - Елісон Брі
Like
Alison Brie
Дата народження:
29 грудня 1982

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська актриса.

Елісон Брі народилася і виросла в Голлівуді. Її мати була єврейкою і викладала в Єврейському громадському центрі (англ. Jewish Community Center) Південної Каліфорнії, в театрі якого і відбулося саме перший виступ Елісон. Це був спектакль «Чарівник країни Оз», де вона у віці 5-6 років зіграла Тото - песика головною Героїні Дороті. Брі закінчила Старшу школу Південної Пасадіна і поступила в Каліфорнійський інститут іскусствроен. Під час навчання Елісон брала участь в програмі обміну студентами, тому один із семестрів вона провела в Королівській шотландської академії музики і драмиruen. Після закінчення інституту в 2005 році вона отримала ступінь бакалавра витончених іскусствruen в області театру. Перед початком кар'єри кіноактриси Брі працювала аніматором на дитячих святах, а також грала на сцені місцевих театрів Каліфорнії - «Odyssey», «Write-Act» і «Rubicon». Найбільш відомими її роботами в театрі «Rubicon» були роль Марго в «Щоденнику Анни Франк» і Офелія з трагедії Шекспіра «Гамлет», за яку Елісон була відзначена нагородою «Indy Award».

Однією з перших робіт Брі на телебаченні була роль починає перукарки Ніни в одній із серій «Ханни Монтана». Також вона виконувала роль Ребека Фуллер в інтернет-серіалі «Моє алібіruen». Але найбільшу популярність і визнання вона отримала як Труді Кемпбелл з телесеріалу «Божевільні», прем'єра якого відбулася на AMC 19 липня 2007 року. Як одна з учасниць ансамблю акторів серіалу, за цю роль в 2009 році отримала премію американської Гільдії кіноакторів в номінації «Кращий акторський склад в драматичному серіалі». Починаючи з осені 2009 року, Елісон виконує роль Енні Едісон в телевізійній комедії NBC «Спільнота».

У 2010 році вона знімалася для жовтневого номера «Men's Health» в рамках проекту «Women of Men's Health», а чоловічий журнал «Maxim» включив Елісон Брі на свій список «Hot 100» за 2010 рік на 99 місці.

У 2011 році вийшли дві повнометражні картини за участю Елісон Брі - драма «Монтана Амазонruen» і фільм жахів «Крик 4».

У березні 2017 року Брі вийшла заміж за актора Дейва Франко [, з яким зустрічалася 5 років до весілля


ПостериІм’я:
17 жовтня 2019
Ваш коментар