Джон Брайон

Увійти через
Реєстрація
 

Джон Брайон
 
Джон Брайон (Jon Brion)
Дата народження: 11 грудня 1963 1963-12-11
Біографія
 

Американський композитор, співак, автор пісень і продюсер. 

Народився в Глен Рідж, Нью- Джерсі, США. 

Його батьки були музикантами: мати — джазовою співачкою, батько — диригентом оркестру в університеті Йале. На початку 80-х Брайон і музикант, а також продюсер, Біл Мерфі почали свою співпрацю в місті Нью Хевен, штат Коннектикут. Абсолютно випадково вони зустріли басиста Дона "Riff" Фертмана, і разом заснували "The Bats". Роботи були сприятливо сприйняті критиками, але не мали комерційного успіху, і врешті-решт, тріо розпалося. 

В 1987 році Брайон переїхав у Бостон, де він грав соло, заснував групу "World’s Fair" і став учасником гастрольного складу групи "Til The Grays". 

У кіно дебютував музикою до фільму "Рокова вісімка" (1996). Був номінований на Греммі, "Best Score Soundtrack Album", за його роботу над фільмом "Магнолія" (1999) і "Вічне сяяння чистого розуму" (2004). 

Брайона найняли для написання епізодичної музики до фільму "Розлучення по-американськи" (2006, премія  "ASCAP Award"). Також він записував музику і готував оригінали для фільмів "Зломщики сердець" (2004), "Любов, що збиває з ніг" (2002), "Зведені брати" та інших.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
17 січня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення