Джон Брайон


Jon Brion
Дата народження:
11 грудня 1963

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський композитор, співак, автор пісень і продюсер. 

Народився в Глен Рідж, Нью- Джерсі, США. 

Його батьки були музикантами: мати — джазовою співачкою, батько — диригентом оркестру в університеті Йале. На початку 80-х Брайон і музикант, а також продюсер, Біл Мерфі почали свою співпрацю в місті Нью Хевен, штат Коннектикут. Абсолютно випадково вони зустріли басиста Дона "Riff" Фертмана, і разом заснували "The Bats". Роботи були сприятливо сприйняті критиками, але не мали комерційного успіху, і врешті-решт, тріо розпалося. 

В 1987 році Брайон переїхав у Бостон, де він грав соло, заснував групу "World’s Fair" і став учасником гастрольного складу групи "Til The Grays". 

У кіно дебютував музикою до фільму "Рокова вісімка" (1996). Був номінований на Греммі, "Best Score Soundtrack Album", за його роботу над фільмом "Магнолія" (1999) і "Вічне сяяння чистого розуму" (2004). 

Брайона найняли для написання епізодичної музики до фільму "Розлучення по-американськи" (2006, премія  "ASCAP Award"). Також він записував музику і готував оригінали для фільмів "Зломщики сердець" (2004), "Любов, що збиває з ніг" (2002), "Зведені брати" та інших.Ім’я:
24 вересня 2020
Ваш коментар