Конні Бріттон


Connie Britton
Дата народження:
06 березня 1967

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актриса, продюсер, співачка.

Справжнє ім'я: Констанс Елейн Уомакк.

Місце народження: Бостон, Массачусетс, США.

Батько акторки був фізиком. У віці семи років дівчинка разом з родиною переїжджає в Літчберг, штат Вірджинія. Там вона вчиться в школі, з часом поступово в коледж, де вивчала культуру Азії. для закріплення матеріалу вона деякий час навчалася в Пекіні. Знає китайський. Ще в школі грала в театрі, при цьому дуже все відзначали її самовіддачу, що і послужило поштовхом у виборі майбутньої професії.

По приїзду до Америки, а це трапилося після закінчення науки в 1989 році, дівчина вирішує вивчати акторську майстерність, для чого відвідує курси Neighborhood Playhouse. Neighborhood Playhouse знаходиться в Нью-Йорку, для чого дівчина і переїхала туди, приділивши науці два роки. Саме в той період вона дебютує на сцені театру у виставі "The Early Girl at The Courtyard Playhouse", за що її мало не виключають з Neighborhood Playhouse. Політика навчального закладу виступала проти того, щоб учні студенти в період усього навчання займалися професійною грою.

По закінченню школи акторської майстерності, Конні Бріттон ще деякий час не покидає театральну сцену, поки в середині 90-х не приходить в кіно. Однією з її перших грунтовних ролей став персонаж в незалежному фільмі "Брати МакМаллен", за що вона отримала нагороду. У 1998 році вона отримує ще одну невелику нагороду за головну жіночу роль після виходу на екрани фільму "Не озираючись назад". Обидва фільми були зняті Едвардом Бернсом, з яким актриса добре спрацювалася. У період з 1991 по 1995 рік артистка була одружена з банкіром Джоном Бріттоном, з яким познайомилася в 1989 році.

На початку нульових Конні Бріттон грає в серіалах, деяких телевізійних фільмах і фільмах для відео. Знімається разом з Кіфером Сазерлендом в серіалі "24 години". Рідко з'являється на великих екранах, проте з часом бере участь і в таких проектах. При цьому знімається частіше у фільмах, які можна швидше віднести до незалежних кінострічками. У 2011 році її наприклад можна було побачити в учаснику міжнародного кінофестивалю незалежного кіно в Санденсі "Шукаю друга на Кінець Світу". За свою участь в серіалах, серед яких з останніх варто згадати "Американська історія жахів", неодноразово номінується на Еммі і Золотий Глобус.

У вільний час любить кататися на велосипеді, бігає, бере участь в якості волонтера в благодійних акціях. У 2011 році актриса усиновила дитину з Ефіопії, якого звуть Ейаб (Йабі).Постери
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар