Джессіка Браун Фіндлі


Jessica Brown Findlay
Дата народження:
14 вересня 1989

Рейтинг персони

9.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Джессіка Браун Фіндлі (повне ім'я Джессіка Роуз Браун Фіндлей) - англійська актриса в кіно і на телебаченні, відома широкій глядацькій аудиторії за ролями у фільмі «Альбатрос», серіалах «Чорне дзеркало», «Погані» і «Абатство Даунтон».

Джессіка народилася 14 вересня 1989 року в Кукхме графства Беркшир у Великобританії, в родині фінансового консультанта Крістофера Фідлі і вчительки Беверлі Фіндлі. Прадідусь актриси, Вільям Браун Фіндлі - виходець із Глазго, він додав своє друге ім'я до прізвища, яку носить вся сім'я Джессіки.

З юних років дівчина серйозно займалася танцями, в п'ятнадцятирічному віці вона відвідувала танцювальну школу в складі трупи Національного дитячого балету. Колектив виступав на сцені Лондонського Королівського Оперного театру протягом літнього сезону під час гастролей балету ленінградського Маріїнського театру імені С.М. Кірова. Закінчивши школу, Джессіка успішно склала іспити в Школу мистецтв у Лондоні. Однак мріям про танцювальну кар'єру Джессіки не судилося збутися, на другому курсі навчання вона пошкодила кісточку і перенесла кілька складних операцій, одна з яких пройшло погано. Лікарі заборонили дівчині займатися танцями, і так волею випадку Фіндлі вирішила спробувати свої сили в акторській діяльності.

Пробою пера для Джессіки стала роль в короткометражній стрічці режисера Джона Макліна «Людина на мотоциклі», робота над якою була завершена в 2009 році. А вже в 2011 році починаючу актрису запросили на головну роль Емілії в драмі Найал МакКорміка «Альбатрос». Першу акторську роботу юної актриси оцінили в професійних колах та нагородили її Премією британського незалежного кіно в категорії «Найбільш багатообіцяючий дебют», а також номінацію на однойменну нагороду Джессіка отримала від газети «Evening Standard». Паралельно з цим дівчина знімалася в двох серіалах: в серіалі «Погані» («Misfits») її можна було побачити в двох епізодах, де вона виконала роль Рейчел, а в драматичному серіалі «Абатство Даунтон» глядачі могли оцінити акторський талант Джессіки в образі леді Сіббіл Кроулі. Також в 2011 році вийшла телевізійна версія «Downton Abbey: Behind the Drama», в якій знялася Браун Фіндлі.

Відомо, що американський режисер Тім Бертон планував запросити Джессіку Фіндлей на головну роль в свою пригодницьку казку «Аліса в Країні чудес», яка вийшла на екрани в 2010 році, проте в останній момент вибір припав на іншу акторку, і в ролі Аліси глядачі побачили австралійку Міу Васіковску.

У 2011 році актриса отримала роль у фантастичному серіалі «Чорне дзеркало», її героїня Ебі з'являється в другому епізоді стрічки. Через рік дівчину можна було побачити в пригодницькому міні-серіалі «Лабіринт» режисера Крістофера Смітта, де вона виконала роль Ейлес Пеллетье.

У 2014 році на екрани вийшло одразу кілька фільмів, в яких брала участь Джессіка, серед них драматичний міні-серіал «Трактир« Ямайка »режисера Філіпа Лоуторпа, в якому актриса виконала роль головної героїні Мері Йеллан, фантастична мелодрама« Зимова фантазія »Аківа Голдсмана (головна роль у парі з Коліном Фарреллом), драма американського режисера Ендрю Левітаса «Колискова», де вона зіграла Карен і британський трилер «Клуб бунтарів» данського режисера Лоне Шерфіг, в якому Джессіка знову стала виконавицею однієї з головних ролей (разом з Семом Клафліна і Наталі Дормер).

У 2015 році на широкі екрани вийде нова версія фільму жахів «Франкенштейн», поставленого Полом МакГіганом. Браун Фіндлі виконає в ньому роль Лорелай, а також з нею на знімальному майданчику працюватимуть Деніел Редкліфф і Джеймс МакЕвой. Крім того стало відомо, що актриса незабаром з'явиться в головній ролі Еліс у драмі «The Outcast» режисера Іена Софтлі.Постери
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар