Сандра Баллок


Sandra Bullock
Дата народження:
26 липня 1964
Посилання:
Фан сайт

Рейтинг персони

9.1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 40

Біографія

Американська актриса.

Сандра Аннет Баллок народилася в штаті Вашингтон.

Спочатку Сандра хотіла стати манекенницею, але її фігура виявилася далека від стандартів світу моди. Безуспішними виявилися і спроби попрацювати стюардесою. Дівчині нічого не залишалося, як піти працювати офіціанткою в дешеве кафе на 47-й вулиці.  У тій забігайлівці у неї і виникла ідея зайнятися акторською кар'єрою, а якщо пощастить - стати зіркою - якщо не Голлівуду, то хоч б Бродвею. На гроші, зароблені в кафе, Сандра вступає на платні вечірні курси акторської майстерності.

Першу головну роль Сандра Баллок отримала на телебаченні NBC у комедійному телесеріалі "Працююча дівчина". Але звернути на себе увагу Сандра змусила в 1993 році, коли на екрани Америки вийшли підряд п'ять фільмів з її участю. У картинах "Руйнівник" з Сільвестром Сталоне (із ста претенденток Сталлоне вибирає саме її, Сандру Баллок, на головну жіночу роль) і "Боротьба з Ернестом Хемінгуеєм" вона зіграла разом з Ширлі Маклейн.

Зіркою Сандра Баллок стала після фільму "Швидкість". В результаті Сандра була визнана кращою актрисою року в жанрі бойовика. Їй присудили звання "найбажанішої жінки" і "найприроднішою з дівчат Голлівуду".  Окрилена успіхом, вона організовує власну кінокомпанію і починає скуповувати сценарії, аби зайнятися виробництвом картин. У результаті з'явилися такі фільми як "Мережа" і "Поки ти спав", де вона теж зіграла головні ролі.

Пройшло декілька невдалих фільмів з її участю, але актриса незабаром повернула собі глядацьке кохання, знявшись в черговій мелодрамі "Проблиск надії" і в "Практичній Магії" на пару з Ніколь Кідман. У 2000 році знялася у фільмі за який була двічі номінована на "Золотий глобус" - "Міс Конгеніальність" (пізніше вийшла друга частина цього фільму). У 2006 вийшов фільм "Будинок біля озера".

У 2005 році Сандра Баллок  вийшла заміж за Дж. Джеймса.Постери
Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар
Diana
Diana 08 липня 2013 06:38
+1
Мне очень нравится Сандра Баллок просто как человек. Не могу сказать , что играет она очень естественно, но может "самая естественная" она в жизни - за что честь ей и хвала.
.