Ганнібал Буресс


Персона - Ганнібал Буресс
Like
Hannibal Buress
Дата народження:
04 лютого 1983

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор, сценарист і продюсер.

Хеннібал Амір Бересс народився 4 лютого 1983 року в Чикаго, штат Іллінойс, США, у родині вчительки Маргарет і працівника залізниці Джона Берресів. Виріс майбутній актор недалеко від рідного міста в Остіні. Хеннібал відвідував Підготовчий коледж Стейнметца. Після цього Бересс дуже короткий час навчався в Університеті Південного Іллінойсу в Карбондейлі.

Дебют актора в кінематографі відбувся в 2010 році з кількох епізодів у шоу "Студія 30" (9 епізодів), "Луї" (2 епізоди) і з інших менш відомих.

Перший дійсно великий проект у кар'єрі Хеннібала з'явився тільки в 2014 році. Тут мова йде про роботу Ніколаса Столлера "Сусіди: На стежці війни". Через рік ще з'явився фільм Шона Андерса "Здрастуй, тато, Новий рік" (2015).

2016 рік був неймовірно активним у кар'єрі Бересса. Тоді він узяв участь у створенні таких картин, як "Сусіди: На стежці війни 2", "Славні хлопці", "Angry birds у кіно", "Таємне життя домашніх тварин".

За 2017 рік фільмографію актора поповнили різні за якістю стрічки "Горе-творець", "Рятувальники Малібу", "Людина-Павук: Повернення додому".


ПостериІм’я:
16 листопада 2019
Ваш коментар