Ден Берд


Dan Byrd
Дата народження:
20 листопада 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор.

Ден Берд народився в американському штаті Джорджія. Акторську кар'єру він почав досить рано, з чотирнадцяти років. Перший фільм з його участю - «Перше травня» вийшов на екрани в 1999 році. Через рік Берд виконав епізодичну роль у фільмі «28 днів», його колегами по знімальному майданчику були такі імениті актори, як Сандра Буллок і Вігго Мортенсен.

У 1998-2002 роках Ден знімався в телесеріалі «Тепер в будь-який день» в ролі молодого Коллера Сімса. За цю роль він отримав кінопремію «Молодий актор». У 2000-х роках Берд грав в таких фільмах, як «Та, що запалює поглядом 2: Все заново», «Салімов Доля» (вільна екранізація роману «Жереб» американського письменника Стівена Кінга), «Історія попелюшки», де він зіграв Картера, кращого друга головної героїні, «У пагорбів є очі». Крім повнометражних телевізійних і кінофільмів Берд також знімається і в серіалах. Найвідоміша його роль - роль Тревіса Кобба, сина головної героїні Джулс Кобб у виконанні Кортні Кокс в американському телесеріалі «Місто хижачок». Берд виконував роль протягом 6 сезонів, з 2009 по 2015 рік. Серед інших його ролей - гостьові ролі в таких серіалах, як «C.S.I .: Місце злочину», «Герої», «Університет», «Юристи Бостона», «Хороший доктор».

Серед ролей Берда в кіно - «Відмінниця легкої поведінки», де він виконав роль Брендона, друга головної героїні, заголовна роль у фільмі «Норман», роль другого плану у фільмі «Сестри».




Постери




Ім’я:
21 січня 2021
Ваш коментар